Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własne kolumny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Własne kolumny (/Temat-Wlasne-kolumny-164871)



Własne kolumny - sprzetok - 25-10-2019 17:41

Hejka mam wizje własnych kolumn etc, własna produkcja, "własna produkcja tzn własny projekt". Kolumny stereo mojej wizji etc...

Widzicie taką wizję ? Stworzenie takiej kolumny własnego projektu to żaden problem jak później to reklamować, tutaj już nie mam wizji. Zawsze interesowałem się kolumnami etc.

Jak widzicie to od strony reklamy ? Morze ktoś z Was reklamuje niszowe produkty ?


RE: Własne kolumny - Vivera - 25-10-2019 23:09

Produkt na celowniku masz fajny, tylko musisz brać pod uwagę fakt, ze to rynek dość obszerny walczący cenami, wszystko zależy od tego czy chcesz lecieć w jakość i cenę czy budżetowe rozwiązanie. W przypadku opcji pierwszej masz szanse się przebić, ale musisz ta jakość w pewien sposób udowodnić bądź podziałać w kwestii estetycznej (czyli dobre bebechy + jakiś konkretny styl, który wpasuje się do danego stylu mieszkań, ofc. ich może być kilka). Jeśli zdecydujesz się na rozwiązani budżetowe musisz naprawdę zaproponować niskie ceny i liczyć się z ciężkim klientem targującym się o każdy grosz. Jedno i drugie rozwiązanie natomiast wymaga na pewno dobrego brandu i odpowiedniej reklamy Wink


RE: Własne kolumny - Makabrycy - 26-10-2019 13:02

youtube, i inne tego typu media pokazanie procesu produkcji kazdej pary i tyle ... Smile tak sie reklamują nozoworby, i ci co robią kolumny , przenosne głosniki bluetoth Smile i tego typu kanały DIY


RE: Własne kolumny - tomant - 11-03-2020 23:08

(25-10-2019 17:41)sprzetok napisał(a):  Hejka mam wizje własnych kolumn etc, własna produkcja, "własna produkcja tzn własny projekt". Kolumny stereo mojej wizji etc...

Widzicie taką wizję ? Stworzenie takiej kolumny własnego projektu to żaden problem jak później to reklamować, tutaj już nie mam wizji. Zawsze interesowałem się kolumnami etc.

Jak widzicie to od strony reklamy ? Morze ktoś z Was reklamuje niszowe produkty ?

I jak z tymi kolumnami? Jestem ciekawy bo to branża bliska mojemu sercu i zainteresowaniom.