Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na konopiach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na konopiach (/Temat-Zarabianie-na-konopiach-164867)

Strony: 1 2


Zarabianie na konopiach - Miluus - 25-10-2019 11:59

Siema, posiadam rozwinięty w miarę profil na IG o tematyce konopnej i zastanawiam się jak ją monetyzować.
Orientuje się ktoś czy, któreś z serwisów posiadają programy odpowiadające tematyce, lub ma jakieś pomysły?
Dodam że ~65% to ludzie z Polski.
Dzięki

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na konopiach - Makabrycy - 25-10-2019 12:07

szukaj programów franczyzowych ... np innubio - sprzedaje produkty konopne oparte na CBD, moze jakies sprzety do waporyzacji ? mozedo tego kanał na yt z testami ?


RE: Zarabianie na konopiach - bitcoinmaster - 25-10-2019 12:48

Mozesz tez sprobowac jakis program powiazany ze sprzedaza nasion marihuany, co jest legalne. Jakby czegos takiego nie bylo (programu partnerskiego), to piszesz do jakiegos sklepu z propozycja wspolpracy.


RE: Zarabianie na konopiach - mysc - 25-10-2019 16:00

Niedawno trafiłem przypadkiem na reklamę panlolek.legal u jakiegoś YT'bera - skoro się reklamują tam, może u Ciebie też będą chcieli. Warto zapytać Smile


RE: Zarabianie na konopiach - maverick - 25-10-2019 19:36

@[Miluus] najlepiej będzie dla Ciebie bezpośrednia współpraca ze sklepem, który w swojej ofercie ma produkty konopne. Jeszcze lepiej, jakbyś sam się dogadał z jakąś hurtownią (poszukaj w Google) i otworzył sobie sklep w formie "dropshipping" na CMS np. PrestaShop. Ostatnia rzecz, to program partnerski jakiegoś również sklepu np.: https://www.konopie-zdrowie.pl/pytania-a-dyskusja/wspolpraca-hurtowa-i-partnerska/384-wspolpraca-partnerska-afiliacja

Jednak i tak moim zdaniem, najlepiej wybrać dropshipping. ;-)


RE: Zarabianie na konopiach - DonPerignon92 - 26-10-2019 18:28

Posiadam Instagram konopny i świetnie monetyzuje ruch. W poprzednim miesiącu zarobiłem ponad 30 000zł na nim. Napisz do mnie, a wszystko Ci wytłumaczę Smile Możesz monetyzować na kilka sposobów w branży konopnej np współpracując z istniejącymi markami, stworzyć swoją lub jak ja wykorzystać do tego finansowe programy partnerskie, które bez inwestycji rozdają bonusy.


RE: Zarabianie na konopiach - bamber615 - 02-11-2019 15:15

Czy warto interesować się tematyką konopi w Polsce, czy lepiej od razu działać globalnie?


RE: Zarabianie na konopiach - cyzman1 - 02-11-2019 16:53

Ziomeczek na yt kanał "Wiem co ćpiem" reklamował w swoich filmach waporyzatory, tez jakis pomysl jest


RE: Zarabianie na konopiach - zet01 - 02-11-2019 17:04

Konopteka oferuje drop


RE: Zarabianie na konopiach - cannot - 07-11-2019 10:17

(26-10-2019 18:28)DonPerignon92 napisał(a):  Posiadam Instagram konopny i świetnie monetyzuje ruch. W poprzednim miesiącu zarobiłem ponad 30 000zł na nim. Napisz do mnie, a wszystko Ci wytłumaczę Smile Możesz monetyzować na kilka sposobów w branży konopnej np współpracując z istniejącymi markami, stworzyć swoją lub jak ja wykorzystać do tego finansowe programy partnerskie, które bez inwestycji rozdają bonusy.

Priv