Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[scam] myaddsup - 154% paczka od $1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [scam] myaddsup - 154% paczka od $1 (/Temat-scam-myaddsup-154-paczka-od-1-164766)



[scam] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 18-10-2019 10:30

Opis programu:

Jest to typowy hyip, więc nie ma co tu opisywać ich metod "zarobku" - inwestujesz tyle, ile możesz stracić. 
Dodam jedynie tyle, że strona jest dość mocno popularna na zagranicznym forum.
Obecne statystyki to 51.000 użytkowników oraz wypłacono $2848733.31.
Mają też grube na FB z już 3k użytkownikami: https://www.facebook.com/groups/myaddsup/


Myaddsup to hyip typu paidvers, gdzie kupując paczki otrzymujemy BAP i zarobek dzienny jest różny w zależności od grupy w jakiej jesteśmy.

Paczki:

Koszt paczki to $1, za którą dostajemy 3080 BAP (1 bap = $0.0005). Jest zasada repurchase rule, czyli 20% z zarobków idzie na konto zakupów (repurchase wallet) a reszta na konto do wypłaty, z którego też można kupować paczki (cash wallet).

Pieniędzy nie można przelewać ani z konta repurchase, ani cash. Paczki możemy kupować po uzbieraniu $1 (czyli np. nie możesz przelać z cash na repurchase żeby szybciej kupić paczkę).
Zarobek z grup jest stały i wynosi:
[Obrazek: gkF3znT.png]

Czyli inwestując np. $20 będziemy w 4 czwartej grupie z zarobkiem $1.32 dziennie, z czego 20% idzie na repurchase balance więc na cash dostajemy $1.05 oczywiście tracąc $1.32 w BAP dlatego ważne jest, aby utrzymywać się w grupie której chcemy a resztę wypłacać.

Wpłata/wypłata:

Minimum wpłaty to $1, a wypłata $10.

Metody płatności:
- Perfectmoney
- Bitcoin
- Payeer (chyba już został usunięty)

Moja inwestycja/strategia:
Zacząłem bezpiecznie, inwestując $21 wchodząc do 4 grupy.
[Obrazek: OlvVDL7.png]
Następnie postanowiłem reinwestować wszystko, aby osiągnąć 5 grupę a po tym utrzymywać ją a resztę wypłacać do uzyskania 200% od kwoty inwestycji. Po wypłacie około $40, jeśli strona dalej będzie wypłacać myślę nad ponowną reinwestycją wszystkiego aby osiągnąć grupę 6, ale to może się zmienić i będę wypłacał do końca.
Obecnie jestem na etapie wypłat, będąc w grupie 5 i w następnej wypłacie będę na 0.

Wypłaty:

[Obrazek: DKk0Xxp.png]

[Obrazek: KfPkLDq.png]
Z poleconych jest 10% depozytów i 5% z ich zarobków 

Link: http://myaddsup.com/index.php?r=Iksdaks
czysty: http://myaddsup.com


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 07-11-2019 19:43

Cały czas strona płaci i trzyma się dobrze. Ostatnio było parę dni przerwy bo strona przechodziła na lepszy serwer i wszystko przebiegło pomyślnie.
[Obrazek: pFy39h0.png]

Ja już wypłaciłem depozyt i jestem na +. Zastanawiam się nad ponowną re-inwestycją i wskoczenie na wyższą grupę gdzie zarobek będzie już $4.90. Ale na razie może jeszcze trochę powypłacam.


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - Zaperr44 - 10-11-2019 18:46

Opłaca się dalej wchodzić czy program już ledwo dyszy?

@Edit: Chyba wykrakałem bo jest problem z zalogowaniem wywaliło bazę Big Grin


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 10-11-2019 19:16

Admin raczej by nie upgradował serwera, jeśli by się chciał zmyć a to ostatnio zrobił Smile Ale wiadomo, ryzyko jest zawsze te same.
Pewnie coś robi, tak myślę...
Failed to connect to MySQL: User myaddsup_admin already has more than 'max_user_connections' active connections

Rano jeszcze działała.

A czy ledwo dyszy? Hmm, ostatnio wypłacił mi jeszcze bardzo szybko więc póki co było dobrze.


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 18-11-2019 11:34

Kolejna wypłata! Cały czas płaci, teraz czekałem jakieś 4 dni.
[Obrazek: 33NCUvc.png]

Chociaż wydaje mi się, że powoli zmierza ku końcowi, ale kto wie...


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 30-11-2019 14:31

Prawdopodobnie to już koniec, obecnie wypłaty zawieszone a wiadomo co to oznacza przy 99% hyipach. Wyłączone, bo chce ponoć wypłacić najpierw zaległe a potem chce wprowadzić limit wypłat raz na tydzień. Ponoć ludzie dostają wypłaty, więc kto wie...
Udało się trochę zarobić, ale zobaczę co dalej.


RE: [Płaci] myaddsup - 154% paczka od $1 - xdax1 - 04-01-2020 19:29

Można dać do scamów, od dawna wypłaty zawieszone a admin "prosi" użytkowników o wpłaty przez różne inne inwestycje z jego refa aby myadds up się utrzymał...
SCAM, ale udało się zarobić.


[scam] myaddsup - 154% paczka od $1 - Hybrid1990 - 12-06-2020 13:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.