Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adsense - włączenie zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: adsense - włączenie zarabiania (/Temat-adsense-wlaczenie-zarabiania-164761)



adsense - włączenie zarabiania - ZeNo - 17-10-2019 13:33

Witam, kilka tygodni temu założyłem stronę ejanuszowo.pl. Gdy chcę włączyć zarabianie i przesyłam prośbę o sprawdzenie strony google odrzuca prośbę z powodu zbyt małej treści. Po tym dodałem bardzo dużo postów (dodawalem je regularnie przez tydzien/dwa) i dostałem taki komunikat:

Twoja witryna nie jest gotowa do wyświetlania reklam
Wystąpiły pewne problemy. Musisz je naprawić, aby witryna była gotowa do wyświetlania reklam.

Znaleźliśmy przypadki naruszenia zasad w Twojej witrynie, co oznacza, że nie jest ona gotowa do wyświetlania reklam. Upewnij się, że Twoja witryna jest zgodna z zasadami programu AdSense.


Co mam poprawić w mojej stronie aby google ją zaakceptowało?


RE: adsense - włączenie zarabiania - Apps - 17-10-2019 16:16

Obrazki to nie treść :-) Zmień szablon na jakiś WP i dodaj kilka artykułów, ewentualnie w tym skrypcie jeśli jest taka możliwość.