Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine (/Temat-Pasywny-zarobek-cloud-mine-btccoinmine-164760)



Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - slepbee - 17-10-2019 09:34

Po krótce zapraszam do inwestowania w serwisie btccoinmine.com.
Szata graficzna nie powala, ale oferują:
- za rejestrację darmowe 100GH/s na pół roku
- za każde 100 GH/s 0,0277$ dziennie
wypłacają automatycznie po uzyskaniu min. wypłaty za pomocą Paypal, PerfectMoney, na adres BTC, konto bankowe lub gotówką do odbioru na poczcie.
Nie musicie nic wpłacać gdyż dostaniecie za darmo 100GH/s - w Polsce wypłacają na konto bankowe po uzyskaniu 2,5 PLN

Możecie oczywiście wynająć dodatkowo inne plany cena od 2,9$ do 500$.

Brak programu polecającego


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - rachman - 17-10-2019 12:44

Cytat:Darmowy okres próbny trwa czternaście (120) dni. Jego celem jest umożliwienie Użytkownikom wypróbowania Usługi za darmo

4.2.

Gdy Użytkownik rejestruje się do darmowego okresu próbnego, zostaje automatycznie przełączony do planu miesięcznej subskrypcji na koniec okresu próbnego, chyba że Użytkownik sam zrezygnuje z subskrypcji Usługi przed ostatnim dniem Darmowego okresu próbnego. W takim przypadku nie zostanie obciążony finansowo, a jego subskrypcja zostanie anulowana.

Pół roku wg FAQ, a wg regulaminu 14 albo 120 dni... Ciekawe ile w końcu...

O takich trikach jak o automatycznym przełączaniu na płatne plany się wspomina w opisach bo ktoś będzie potem płakać lub psuć opinię Tobie że nie uprzedzasz.


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - slepbee - 17-10-2019 18:56

Rachman Wysłano pw z prośbą w celu wynagrodzenia znalezienia błędu. Dziękujemy


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - rachman - 17-10-2019 20:20

Cytat:Darmowy okres próbny trwa 6 miesięcy (180) dni. Jego celem jest umożliwienie Użytkownikom wypróbowania Usługi za darmo

4.2.
Gdy Użytkownik rejestruje się do darmowego okresu próbnego, zostaje automatycznie przełączony do planu 6 miesięcznej subskrypcji. W przypadku gdy po 6 miesiącach nie przedłuży subskrypcji o kolejne 365 dni nie zostanie obciążony finansowo, a jego konto zostanie zamknięte po 2 miesiącach od zakończenia darmowej subskrypcji.

Zmiany jak najbardziej na PLUS. Teraz można bezpiecznie próbować impreza


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - patryk6176 - 21-10-2019 03:18

Jak sprawdzić czy dostałem darmowy bonus gdyż żadnych info nie mam ze coś dostałem


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - slepbee - 21-10-2019 23:39

(21-10-2019 03:18)patryk6176 napisał(a):  Jak sprawdzić czy dostałem darmowy bonus gdyż żadnych info nie mam ze coś dostałem

Bonus nalicza się $0,0277 dziennie wyślij tylko info gdzie chcesz wypłatę.
numer konta bankowego wypłata od $0,65
adres portfela btc wypłata od 0,0002btc
adres portfela PerfectMoney 1$

Napisz zapytanie do obsługi serwisu odpowiezą jakie masz saldo


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - DzikuseQ - 23-10-2019 14:31

Ktoś wypłacał?


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - pawelyoy - 05-11-2019 08:07

Dobrze że już w pierwszych zdaniach regulaminu nazywacie się "Piramidą" lubię serwisy które jasno mówią że 10% inwestujących zarobi kosztem reszty Smile

S.p z.o.o i zero informacji w Internecie, chyba się w weekend przejdę na św Marcina i z ciekawości zobaczę dokładnie ten adres bo coś czuję że okaże się to koszem na śmieci. W informacji tutaj "opcja wyplat na PayPal" a na stronie brak.


RE: Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - xdax1 - 05-11-2019 09:22

Pewny zarobek Lol


Pasywny zarobek cloud mine btccoinmine - Hybrid1990 - 05-11-2019 09:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.