Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[REFBACK] Twisto 50 zł + 5 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [REFBACK] Twisto 50 zł + 5 zł (/Temat-REFBACK-Twisto-50-zl-5-zl-164746)



[REFBACK] Twisto 50 zł + 5 zł - Pablo1878 - 16-10-2019 12:34

Witam,

Proponuje refback w postaci 5 złotych (przelew, blik, paypal, revolut) w zamian za rejestracje z mojego linku w Twisto. Osoba, która się rejestruje otrzymuje również 50 złotych do wykorzystania w sklepach internetowych (niedługo będzie można płacić w sklepie stacjonarnych kartą).

Czym jest Twisto?

To Czeski Fintech, który współpracuje z ING BANK ŚLĄSKI. Umożliwia nam on zapłacenie za towary do 45 dni po zamówieniu. Oczywiście bez żadnych odsetek. Aby się zarejestrować w podanym wyżej serwisie trzeba mieć skończone 18 lat. Uwaga rejestracja tylko dla zainteresowanych! Dlaczego? Rejestrując się w Twisto otrzymujemy indywidualny limit kredytowy Twisto Free, dopasowany do naszej zdolności kredytowej. Maksymalny limit to 2000 PLN.



Link wysyłam w wiadomości prywatnej. Po prawnej weryfikacji konta wysyłam do Ciebie 5 zł. Wink


RE: [REFBACK] Twisto 50 zł + 5 zł - Pablo1878 - 22-10-2019 11:25

Można zamknąć. Smile

@[Majka]


[REFBACK] Twisto 50 zł + 5 zł - Majka - 23-10-2019 17:53

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.