Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPOSOBY na samo zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SPOSOBY na samo zarabianie (/Temat-SPOSOBY-na-samo-zarabianie-164740)



SPOSOBY na samo zarabianie - Damian102 - 15-10-2019 23:47

Czołem forumowicze!
Jako iż ja lubię zarobić a się w tym czasie nie narobić ( jak wielu zresztą) to szukam sposobów zarabiania takich, aby to sam komputer zarabiał na tym że działa - i wykonuje jakieś zadania, nie musi to byc koniecznie w tle, może on robić wszystko byleby jakieś zyski były - i nie intersują mnie zyski typu 2 zł przez 24h - że komputer zarobi tyle działając przez 24 h, intersują mnie zarobki najmniej 10 zł na całą dobę.


CO WYKLUCZAM :

serwisy MyPay i inne tego typu serwisy - bo już na nich zarabiam sobie, nastawiam codzinnie na około 10h mouse recorder i zarabia w ten czas średnio 8-15 zł.

Like Plus - tutaj też zarabiam ustawiając bota na kilka godzin .



JEŚLI COŚ MACIE FAJNEGO BARDZO PROSZĘ podzielcie się ze mną , mam dwa komputery z czego jeden całkowicie bezrobotny Smile

Czekam na propozycję, jak będzie coś fajnego i trzeba będzie się rejestrować to chętnie się zarejestruję z waszych refów


RE: SPOSOBY na samo zarabianie - FreeDoge - 16-10-2019 21:38

@[Damian102] to ty z neworklead co szukałeś kontaktu do mnie na czacie Big Grin
tak sorki za oftop


RE: SPOSOBY na samo zarabianie - Damian102 - 16-10-2019 22:48

TAK TO JA Smile


(16-10-2019 21:38)FreeDoge napisał(a):  @[Damian102] to ty z neworklead co szukałeś kontaktu do mnie na czacie Big Grin
tak sorki za oftop



RE: SPOSOBY na samo zarabianie - Krakersik - 20-10-2019 18:28

sprzedaj komputer - już sam na siebie zarobi Xpokerface


SPOSOBY na samo zarabianie - Hybrid1990 - 20-10-2019 18:31

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.