Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
200$ od giełdy COINSBIT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: 200$ od giełdy COINSBIT (/Temat-200-od-gieldy-COINSBIT-164739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - andreneus - 20-10-2019 22:43

Właśnie odpisali mi z supportu że od dzisiaj każda osoba, która się rejestruje będzie musiała przejść KYC, bo tokenów nie dostanie. (multikonta)
Ci którzy założyli konta wcześniej, przy wypłatach nie będą mog;i przeprowadzić transakcji.
Tak samo jak i mi już się nie doliczają tokeny do salda konta, tylko są widoczne w refferal program.

Dziwi mnie tylko to że dopiero ocknęli się po 4 dniach że tak może być :/ mimo to i tak jest to na plus, bo gdyby jedna osoba sprzedała kilkaset tokenów to wartość od razu by poszła do 0.0000001.

Coinsbit kiedyś robił airdropa na Fortem Capital Token (FCQ) (polski token) , dostałem 250 sztuk, w dniu dropa cena to 0.14$

Tak można pisać w nieskończoność, kto chce ten skorzysta.


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - rachman - 20-10-2019 23:36

Ano śmieszne z deka bo w każdej średniej firemce... a nawet w szkole średniej znajdzie się ktoś kto wpadnie na temat - ej dajemy coś za free... może warto zabezpieczyć tyłek jakby ktoś nas chciał wydymać Wink No dziecinne podejście i to niestety często źle wróży. Takie coś jak weryfikacja się wdraża od razu i każda ogarnięta firma czy instytucja tak robi a nie w trakcie Wink Się zastanowię dobrze czy takim nieogarom sprzedać swoje dane Wink Zobaczymy jak to wypali.
Mój mail jest podobny jak moja xywa tutaj, a ten co nie udało się i tak odpada bo nie przyszedł mail weryfikacyjny Wink


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - andreneus - 21-10-2019 10:21

Tu się z Tobą zgadzam w 100% KYC było od początku giełdy, a regulamin zmieniony dopiero w 4 dzień promocji Wink
Twój mail jest u mnie jak coś.


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - ZarobekPL - 23-10-2019 16:57

Czyli jak nie potwierdzę swoich danych KYC to nic nie dostanę?


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - andreneus - 02-11-2019 11:30

Niestety, tak samo jak na Coindeal Smile


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - zyziekcoins - 05-11-2019 15:02

pokerface


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - xdax1 - 13-11-2019 16:20

(20-10-2019 23:36)rachman napisał(a):  Ano śmieszne z deka bo w każdej średniej firemce... a nawet w szkole średniej znajdzie się ktoś kto wpadnie na temat - ej dajemy coś za free... może warto zabezpieczyć tyłek jakby ktoś nas chciał wydymać Wink No dziecinne podejście i to niestety często źle wróży. Takie coś jak weryfikacja się wdraża od razu i każda ogarnięta firma czy instytucja tak robi a nie w trakcie Wink Się zastanowię dobrze czy takim nieogarom sprzedać swoje dane Wink Zobaczymy jak to wypali.
Mój mail jest podobny jak moja xywa tutaj, a ten co nie udało się i tak odpada bo nie przyszedł mail weryfikacyjny Wink

Wiadomo po co to zrobili, nie przypomniało im się nagle tylko to zwykła strategia.
Gdyby zaczęli od razu z weryfikacją to rejestracji mieliby o wiele mniej. Niektóre osoby pomyślą, że skoro się już zarejestrowali to "niech już stracę i się zweryfikuję". A co ważniejsze, nowa giełda potrzebuje rejestracji więc te puste i nieaktywne też są dla nich ważne. Większa liczba kont, przyciągnie więcej użytkowników.

Więc zwyczajnie przez te parę dni przyciągnęli trochę kont Wink


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - Krypto - 13-11-2019 16:25

Warto w to wchodzic? Huh


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - rachman - 13-11-2019 16:25

Może i zaplanowane. Niemniej nie wzięli pod uwagę że dbają o leszcze a poważni ludzie oleją takie gierki więc nie wiem czy to takie rozsądne. Każdy komu poleciłem olał to po tej akcji. Kumpel chciał sporo włożyć ale też zrezygnował. Wali mnie strategia czy marketing - powierzam kasę tylko ludziom/firmom którzy nie bawią się tylko są stabilni Wink


RE: 200$ od giełdy COINSBIT - vpeersz - 28-11-2019 22:19

Ktoś skorzystał już z tego?