Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza wypłata sejfik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Pierwsza wypłata sejfik (/Temat-Pierwsza-wyplata-sejfik-164735)

Strony: 1 2


RE: Pierwsza wypłata sejfik - paula2017 - 17-10-2019 07:13

(17-10-2019 05:29)prymul1 napisał(a):  
(16-10-2019 21:35)FreeDoge napisał(a):  
(16-10-2019 15:11)SterydKrD napisał(a):  Robiac jakie akcje??
Polec cos fajnego Wink
@[SterydKrD]
Masz dużo serwisów z akcjami :
Mypay jak pablo ale nie polecam gdyż admin kantuje na ledach, więcej nie zalicza jak zalicza, wypłaty na bank nawet i po 2-3 miesiącach
Zarabiacze
Neworklead
Dodatkowypieniadz

tą trójkę polecam, sam korzystam i zarabiam Smile


(16-10-2019 19:56)prymul1 napisał(a):  Kto z Was nie zaczynał od podobnych sposobów zarobku niech pierwszy rzuci kamień Lol Fakt, że istnieje wiele efektywniejszych sposobów na zarobek, ale najważniejsze to od czegoś zacząć Smile
@[prymul1]
Mogę rzucać i z automatu setką kamieni Jako pierwszy bo nie zaczynałem od czegoś takiego nigdy z powodu posiadania umiejętności liczenia tzn czas poświęcony a uzyskany zarobek wykazuje oczywistość, że mija się to z celem
Rozumiem, że od początku Twojego zarabiania w internecie zacząłeś wyciągać dniówki po 100 zł?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie wierzcie temu nawiedzonemu "FreeDoge" to tzw cukierek dużo gada mało robi
Niedługo miesiąc przeleci a on zarobek widać jaki ma i gdzie te jego 100zł na dzień ? Big Grin
A na innej stronie tego typu dostał bana właśnie za takie wypociny jak tutaj ( może sam admin potwierdzić że człowiek nawiedzony ) Big Grin
[Obrazek: fffff.png]


RE: Pierwsza wypłata sejfik - FreeDoge - 17-10-2019 08:35

(17-10-2019 05:29)prymul1 napisał(a):  
(16-10-2019 21:35)FreeDoge napisał(a):  
(16-10-2019 15:11)SterydKrD napisał(a):  Robiac jakie akcje??
Polec cos fajnego Wink
@[SterydKrD]
Masz dużo serwisów z akcjami :
Mypay jak pablo ale nie polecam gdyż admin kantuje na ledach, więcej nie zalicza jak zalicza, wypłaty na bank nawet i po 2-3 miesiącach
Zarabiacze
Neworklead
Dodatkowypieniadz

tą trójkę polecam, sam korzystam i zarabiam Smile


(16-10-2019 19:56)prymul1 napisał(a):  Kto z Was nie zaczynał od podobnych sposobów zarobku niech pierwszy rzuci kamień Lol Fakt, że istnieje wiele efektywniejszych sposobów na zarobek, ale najważniejsze to od czegoś zacząć Smile
@[prymul1]
Mogę rzucać i z automatu setką kamieni Jako pierwszy bo nie zaczynałem od czegoś takiego nigdy z powodu posiadania umiejętności liczenia tzn czas poświęcony a uzyskany zarobek wykazuje oczywistość, że mija się to z celem
Rozumiem, że od początku Twojego zarabiania w internecie zacząłeś wyciągać dniówki po 100 zł?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Człowieku Czy ja gdziekolwiek napisałem, że miałem od początku 100 zł day ?

Piszę tylko, że nie zajmowałem się czymś takim jak sejfik nigdy i czego dotyczy temat i dyskusja, zarobków tutaj i czasu w jakim coś osiągniesz bo w zależności czym się zajmujesz opcja dorobienia w wolnym czasie dodatkowych pln to lepsza akcje niż sejfik.
Robię akcje kiedy chcę, lub mam ochotę lub mam wolny czas i zdecydowanie lepiej na tym wychodzę niż jak bym miał zajmować się sejfikiem w wolnych chwilach

P.S

Domyślam się, że paula2017 osoba z problemami jak zwykle coś pije do mnie bo swoje 5 gr wtrącić musi wszędzie co ma miejsce zawsze gdy ja coś napiszę.
Opcja ignorowania takich osób jak ona tutaj jest bezcenna więc rozmawiaj sama ze sobą dalej także gadaj zdrów jak to się mówi Smile
Dawno skorzystałem z tego bo czytanie jej frustracji przestało być nawet zabawne


RE: Pierwsza wypłata sejfik - Vindow - 02-11-2019 18:39

9 zł w tydzień? Ja w sejfiku ledwo do wypłaty w miesiąc wyciągam, a wyklikuję wszystkie reklamy + sprzedaję punkty.


RE: Pierwsza wypłata sejfik - Owl_ - 02-11-2019 21:08

(15-10-2019 19:48)tupting napisał(a):  Witam chciałbym się pochwalić pierwszą wypłatą z sejfika Big Grin Zbierałem około tydzień, ledwo co dostałem możliwość wypłaty to wypłacałem. Polecam serwis każdemu

[Obrazek: 72978934-403305300598098-5502441602594897920-n.jpg]

Gratuluję. Jeśli założymy, że na dorabianie w Sejfiku przeznaczałeś 10 minut dziennie, to na zarobienie tych 8,44 zł nie poświeciłeś tygodnia, tylko 70 minut z życia (10 minut x 7 dni = 70 minut) Smile