Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stronka multiniche pod download gier - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Stronka multiniche pod download gier (/Temat-Stronka-multiniche-pod-download-gier-164729)



Stronka multiniche pod download gier - nKaUasznikow - 15-10-2019 14:44

Nauczyłem się ostatnio SEO i chciałem zrobić jakiś poważniejszy projekt, który będzie na mnie zarabiał.
Chciałem zrobić coś w stylu pobierzgry24.pl, ale tak patrzę, że gościu nie ma żadnego dupochronu i robi to totalnie nielegalnie.

Na stronce jest bezpośrednio napisane o pobieraniu scrackowanej gry.
po pobraniu mamy fake instalator który prosi o podanie "klucza licencyjnego/promocyjnego" do gry, który oczywiście
można pobrać ze stronki afiliacyjnej po wysłaniu SMS za 30 zł.

Czuję, że mógłbym dużo na tym zarobić, ale to jest w ch** nielegalne, jeszcze, żeby był podpięty program który nie skłania użytkownika do wydania pieniędzy
to możnaby spać spokojnie, ale tak to chyba nie warto ryzykować.
Co o tym myślicie? Może jakiś sprytnie wstawiony dopisek na stronie o pobieraniu "pełnej wersji" fanartów "na pc" zamiast gry mógłby w razie czego ratować dupę, or something. Tylko pewnie jak będzie niewidoczny to będzie bagietowalny, a jak będzie widoczny to oferta nie będzie konwertować.
Polecacie ew jakieś bardziej legalne nisze? Zastanawiam się w co ręce włożyć.


RE: Stronka multiniche pod download gier - radek0389 - 15-10-2019 15:32

(15-10-2019 14:44)nKaUasznikow napisał(a):  Nauczyłem się ostatnio SEO
Co to znaczySmile?