Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na produktach bankowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: zarabianie na produktach bankowych (/Temat-zarabianie-na-produktach-bankowych-164715)



zarabianie na produktach bankowych - Kamil202 - 14-10-2019 18:55

Witam, chcę zarabiać na polecaniu kont bankowych. Bank znajduję się w Wielkiej Brytanii i za polecenie zgarniam $. Pytanie jak to później rozliczyć, jeżeli moje zarobki będą przekraczać tysiąc zł msc? Czy to oznacza że muszę zakładać swoją działalność?
i czy podatek płace raz na rok i ile % jakie dokumenty muszę przedstawić ? bo mam tylko saldo konta w pdf ile zarobiłem wydałem itp . mam 24 lata i jestem zwolniony z podatku to chodzi również o takie zarabianie jak powyżej? Smile


RE: zarabianie na produktach bankowych - Wojtczuk - 14-10-2019 18:56

Jeśli dochód będzie wynosić ponad 1000 zł to musisz się z niego rozliczyć


RE: zarabianie na produktach bankowych - Kamil202 - 14-10-2019 19:04

a jak będzie wynosił poniżej 1000zł miesięcznie to raczej tez trzeba będzie się chyba rozliczyć ?


RE: zarabianie na produktach bankowych - rachman - 14-10-2019 19:49

Rozliczasz się z każdej złotówki! Nie wiem jak jest teraz z tymi ludkami co nowe przepisy weszły, że do 26 roku życia coś tam niby zwolnienie z podatku czy coś (ale znając nasz fiskus pewnie rozliczyć trzeba ale podatek darują - w net info znajdziesz jeśli nie masz 26 lat) ale jak starszy jesteś to każdy grosz rozliczasz!
Wyjdzie w PIT czy masz podatek do płacenia czy nie, czy może zwrot...
Jak nie przekraczasz tysiąc coś to poczytaj o działalności nierejestrowanej. Jak powyżej zarabiasz to już raczej nie unikniesz działalności jeśli jesteś Polakiem i tu pracę tą wykonujesz... chyba że jakieś inkubatory, kombinacje z najmem powierzchni reklamowej jeśli pod to podchodzi forma działań, czy inne jakieś ...