Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! (/Temat-GENERALNY-Restock-juz-w-przyszly-piatek-16469)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - KoGi - 19-11-2010 09:45

Dziś jest ten dzień w którym można przytulic fanta za friko Big Grin Big Grin


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Lubelak - 19-11-2010 15:30

dziś kampimy! xD


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - MotorniczyTramwaju - 19-11-2010 15:36

Życzę wszystkim dobrych nagród Smile Niestety ja nie uczestniczę...


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - tomsonFCB - 19-11-2010 15:43

Ok na ten dzień czekałem cały tydzień Smile Już się nie mogę doczekać.
PS. Zostawcie mi nano silver Big Grin


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - KoLoRoWY_O.o - 19-11-2010 16:32

Ja też, tyle że dostane anulację bo zrobiłem 20 fejków ( Na zlista ) przynajmniej będzie konto czyste ;*


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Burned - 19-11-2010 17:38

Nie miałem dostępu do neta od poniedziałku, nie zaprosiłem 20 osób i nie ma dostępu do restocku 4


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - paskur - 20-11-2010 10:14

Wg mnie restock był lajtowy, wszystko długo się trzymało.
Długo nie mogłem się zalogować, po czym LRC mi wypelnił 50$ więc szok i zgarnąłem. Miałem fake maile, może przejdzie, może nie.
Paypal 25$ był bardzoooooooooooo długo, bony Icart jeszczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee więcej, gier też dużo Smile


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Bolt - 20-11-2010 10:31

Ja nie wiem jakim cudem mam shuffle, nie dość że w połowie pobierania nowego lrc zaczął się restock, to nie załadowało sie ptzplace, musiałem odświeżyć, pomyliłem captche, wbiłem, lrc wybrał elektronike, shuffle, dane, captcha i nie do wykonania dzialanie : 27+18. Ale jakimś cudem sie udało Wink. Złapałem white screena ale zabralo ptz i było napisane że zamówilem ;> Gry na ps3 stały ze 2 minuty, kto wziął ac:brotherhooda ten jest 180zł do przodu Big Grin


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - tomsonFCB - 20-11-2010 10:56

Restock jak dla mnie udany. Zaraz na początku nie pojawiło mi się logowanie (white screen) odświeżałem kilka razy i pojawiło się logowanie. Wbiłem w elektronikę to gry jeszcze stały następnie od razu w paypale i lajtowo wziąłem 25$.


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - NaoS - 20-11-2010 12:52

White screen, White screen, White screen, White screen, White screen, logowanie... zamułaaaaaa.......
wypełniam paypal 50$, WRONG MATCH ERROR (czyli że nie umiem dodać 20+1 ???), cofam, White screen, White screen, White screen, White screen..... i tak już do końca nagród
Nawet 25$ nie zdążyłem wygrać, a podobno długo się trzymało.