Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! (/Temat-GENERALNY-Restock-juz-w-przyszly-piatek-16469)

Strony: 1 2 3 4 5


GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Tech - 12-11-2010 14:24

[Obrazek: fwbRedemption.jpg]

Po wprowadzeniu 24/7 miało już nie być generalnych restocków, a tu proszę. Lockerz zapowiedziało, że kolejne takie uzupełnienie odbędzie się już w przyszły piątek, czyli 19 listopada. Jednak żeby nie było zbyt pięknie to jest pewien haczyk. Otóż restock ten nie jest do końca "generalnym". Żeby się na niego dostać trzeba bowiem zaprosić aż 10-ciu nowych znajomych na Lockerz. Jest to połowa ludzi, których trzeba zaprosić by uzyskać status Z-List, czyli dość sporo. Zwłaszcza teraz, gdy większość ludzi już ma tam konto, albo już dawno zrezygnowało z tej "zabawy".

W każdym razie na zapraszanie znajomych macie czas od teraz do piątku godziny 5:59 rano. Powodzenia!



RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - michal2612 - 12-11-2010 14:28

ja tam robię fejki xDD


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - tehi - 12-11-2010 14:33

Żebyś się nie zdziwił, że anulacje dostaniesz Big Grin


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - paskur - 12-11-2010 14:37

W końcu ktoś zrobił newsa i wyjaśnił wszystko Smile
Ja zrobie na 2 koncie 20 faków, zamówie coś, anulują, akurat będe miał czystego zlista Smile


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Surlope - 12-11-2010 14:55

Też bym zrobił fejki , ale internet mam z stałym IP. <zenua>

Muszę się jakoś tam dostać Wink.


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Lubelak - 12-11-2010 15:05

ja nie robię faków
szkoda tracić prawie 90k...
może się fartem dostanę


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - MotorniczyTramwaju - 12-11-2010 15:12

Nawet nie chce mi się tych fajków robić Tongue
Czekam na Shop + UW restock


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - wesolutki - 12-11-2010 15:31

Szczerze mówiąc totalne dnoTongue A co do fake to naprawdę głupota je robićTongue Po co?


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - tomsonFCB - 12-11-2010 15:56

O a jednak będzie general. Widać, że za wszelką cenę chcą pozyskać nowych użytkowników ale połowa to będą fake maile niestety. Spróbuję zaprosić legalnie te 10 osób może się uda Big Grin


RE: GENERALNY Restock już w przyszły piątek! - Athemis - 12-11-2010 16:25

To polecieli... same fake będą, anulacje i tylko z restocku. Szkoda, ze takie wymagania postawili Sad