Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Like Plus - POWRÓT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Like Plus - POWRÓT (/Temat-Like-Plus-POWROT-164656)



Like Plus - POWRÓT - Damian102 - 09-10-2019 12:42

Cześć, chciałbym poruszyć temat Like Plusa, temat tego seriwsu dobrze wam znany,poruszany "milion razy" nie mniej jednak zapomniany przez wielu, jednak ja ten serwis obseruwje cały czas, i mogę śmiało powiedzieć że
na tyle poprawiło się w nim że postanowiłem napisać o nim! Co mam na myśli że się poprawiło? Dużo lepiej punktowane strony, bardzo dużo stron 20+ pkt za lubię to Smile

UWAGA:
Nie piszę do tych którzy są źle na ten serwis nastawieni ani też nie piszę do tych którzy
chcą od razu zarobić KOKOSY.

Otóż piszę do osoób które posiadają dużo kont facebokowych do marketingu, i innych działań, osób które mają konta pewne - nie założone " wczoraj" a dlaczego? A no daltego że konta stażowe i dobrze prowadzone są najlepsze do Like Plusa - facebook za lajkowanie nie zablokuje konta - oczywiście jeśli z danego konta będzie lajkować dziennie maks 30-49 stron. ( a jeśli polajkujemy więcej stron to tylko ban na 24 h w postaci zakazu lajkowania fanpejdży Big Grin).

Możecie wykorzystać potencjał sowich kont na dodatkowy zarobek! - do tego możecie ogarnąć bota i komputer zarabia codziennie "FAJNE" pieniądze.

Ja właśnie mam bota i mam 100 pewnych facebooków : codziennie mój kompouter zarabia 20- 30 tysięcy punktów co jest równiznaczne 20-30 zł , i komputer sobie chodzi w nocy przez 6-7 godzin wykorzystując 25-35 kont facebooków dziennie,
STORN jest bardzo dużo i spore limity, robiąc większy test ostatnio - NASTAWIŁEM bota na około 15h wdrążając w działania około 70 kont zarobiłem prawie 50 zł.

PODSUMOWUJĄC : można fajnie sobie dorobić? Dlaczego ja to piszę? Ktoś mi zapłacił ? Nikt nie zapłacił mi, ale piszę po to aby byłowiększe zainteresowanie - gdyż ja "sam" nie utrzymam tego fajnego dochodu dodatkowego Smile Moje konta wyklikały po ponad 2200 polubień ( na każdym koncie) - to oznacza że mi się już konta do lajowania na tę chwilę kończą, więc potrzebuję kolejnych kont - a założenie 20-30 kont w moim przyapdku potrwa około 2 miesiące Smile


Pozdro dla tych wytrwałych , którzy przeczytali mój wpis i szczególnie pozdor dla tych którzy spróbują sił Smile
Piszę też po to aby się zmotwywoać bo serwis ma już 8 lat podajrze i cały czas są tam spore możliwości, w obecnej chwili dostępnych jest 2500 stron - fanapge do lajkowania! Smile


RE: Like Plus - POWRÓT - RockShox - 09-10-2019 15:27

Wszystko fajnie wygląda dla tych którzy mają bota i mają te konta do FB Wink


RE: Like Plus - POWRÓT - Damian102 - 09-10-2019 15:48

(09-10-2019 15:27)RockShox napisał(a):  Wszystko fajnie wygląda dla tych którzy mają bota i mają te konta do FB Wink

prawda Smile kieruję więc to szczególnie do tych co mają konta , choć ci co nie mają całkowicie skreślenie nie są - no ale trzeba się narobić kont Smile


RE: Like Plus - POWRÓT - Damian102 - 18-10-2019 14:30

Widzę że chętnych nie ma za bardzo, muszę więc zabrać się do roboty i robić konta na fb bo zrobię 20-30 kont i znowu spokój na co najmniej kilka miesięcy Smile


RE: Like Plus - POWRÓT - ALEX_43 - 16-11-2019 18:53

Witam, a ja mam kłopot z dodaniem strony FB serwisu Like Plus, za każdym razem wyskakuje mi błąd 99991 - nie mam pojęcia o chodzi. Pisałem też do serwisu, ale czekam już ze cztery dni i odpowiedzi nie ma.
Czy ktoś wie jak pomóc?