Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuję setki adresów polskich IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Potrzebuję setki adresów polskich IP (/Temat-Potrzebuje-setki-adresow-polskich-IP-164652)



Potrzebuję setki adresów polskich IP - EfectiveWork - 09-10-2019 09:37

Witajcie !

Czy istnieje jakiś serwis/usługa, która oferuję odpłatnie setki/setki tysięcy polskich IP dobrze prosperujących ? Zależy mi tylko i wyłącznie na polskich adresach IP.

Czy ktoś może zna coś takiego - sprawdzonego ?

Z góry dziękuje za odpowiedz

Pozdrawiam


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - Fejster - 09-10-2019 12:40

dynamiczne IP w mobilnym internecie?


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - ravsk8 - 09-10-2019 14:06

Zależy też do czego potrzebujesz i jak ma to funkcjonować? Wejscia na stronę z unikalnych IP?


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - EfectiveWork - 09-10-2019 15:42

Tak chodzi o wejście na serwis i wyjście z niego. Warunkiem jest to, że muszą być to tylko polskie IP.

Jest coś obecnie takiego na rynku ??


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - Fejster - 09-10-2019 15:59

(09-10-2019 15:42)EfectiveWork napisał(a):  Tak chodzi o wejście na serwis i wyjście z niego. Warunkiem jest to, że muszą być to tylko polskie IP.

Jest coś obecnie takiego na rynku ??


Tak jak mówiłem wcześniej - to powinno zdać egzamin


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - EfectiveWork - 10-10-2019 12:47

Nic więcej nie ma ?


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - ravsk8 - 10-10-2019 18:22

To tak jak myślałem. Mobilny internet + bot. Zostawiasz kompa na noc i lecą wejścia z innego ip. Jak chcesz to napisz priv dogadamy i Ci na testy mogę puścić.


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - radek0389 - 10-10-2019 18:39

(10-10-2019 12:47)EfectiveWork napisał(a):  Nic więcej nie ma ?

A to tylko ma ktoś wejść na stronę i zostać chwilę, nic nie robiąc? Jeśli tak, to możesz kupić polski ruch za parę $ i będzie wyglądał naturalniej niż z jednego dostawcy mobilnego neta i bota.


RE: Potrzebuję setki adresów polskich IP - EfectiveWork - 13-10-2019 12:17

Dokładnie szukam sposobu lub opcji na zautomatyzowanie pracy w niżej opisany sposób:

1. Zależy mi aby kliknąć w dany link
2. Następnie kliknąć w drugi link (obrazek)
3. Pozostać dosłownie chwilę na wczytanej stronie.
4. To wszystko !

Oczywiście zależy mi na tym aby każde kliknięcie było z innego adresu IP aby kliknięcie było naturalne oraz unikalne, no i koniecznie musi być to ruch z polski.

Czy ktoś jest jeszcze w stanie coś podpowiedzieć ? Smile Za wszystkie pozostałe i przyszłe propozycję bardzo dziękuje Smile

A mnie zastanawia jedna kwestia....

Czy wykupienie najwyższego konta w hitleap i odpowiednie jego skonfigurowanie jest w stanie mi pomóc ? Oczywiście mam sporo minut do wykorzystania.  Czy ktoś ma doświadczenie w działaniu na hitleap na najwyższym koncie ?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informację !