Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting pod stronę sklepu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting pod stronę sklepu (/Temat-Hosting-pod-strone-sklepu-164598)



Hosting pod stronę sklepu - milosz998 - 04-10-2019 17:02

Siemka.

Szukam hostingu pod sklep internetowy (kosmetyki). Na początku ruch nie będzie wielki, ale chciałbym żeby wszystko śmigało jak trzeba, był dobry support w razie czego i żeby nie było sytuacji typu że skończył się jakiś transfer czy coś i strona nie działa. Do tego chcę mieć kilka maili itd itp.


RE: Hosting pod stronę sklepu - Gremquen - 04-10-2019 17:16

Hej.
Na linuxpl spoko jest serwer SSD.
5GB pojemności, transfer bez limitu, maile tak samo. Do tego możliwość za darmo zainstalowania Lets Encrypt SSL więc dla sklepu idealnie.

Stawialem prestashopa no i ok 100 produktów, zamówienie codziennie powiedzmy jedno itp i dawal radę.
Teraz jest promka 99zl za rok, potem 199zl.

Ewentualnie mają hosting typowo pod prestashop, od 19zl/msc. Ale nie testowałem.


A ogólnie od nich korzystam już z 5 lat I support bardzo spoko - w niedzielę o 2 w nocy piszesz na czacie i albo masz odpowiedź ewentualnie proszą Cię o wiadomość z maila i zaraz masz rozwiązane Smile

http://linuxpl.com/?npp=3802 (reflink).


RE: Hosting pod stronę sklepu - milosz998 - 04-10-2019 17:37

Jak dokładnie nazywa się tn serwer?

A ok widze. 99 zł na rok.

Tanio coś, na pewno mi to utrzyma elegancko wszystko?

Co myślisz o tym Vpro?


RE: Hosting pod stronę sklepu - azontoo - 04-10-2019 19:18

Polecam zenbox.pl / bluehost - korzystam i jest ok. Support dobry.
W przypadku zenboxa to plusem są rozliczenia miesięczne.... a zazwyczaj na początku startujesz z niższym ruchem.


RE: Hosting pod stronę sklepu - milosz998 - 12-10-2019 17:15

Zakupiłem jednak na hekko.pl bo fajny serwer w promocji był (zamiast 500 zł, dałem 73 zł), a mam dużo większą pojemność.

Dzięki za pomoc Smile


RE: Hosting pod stronę sklepu - Mailowiec - 12-10-2019 18:10

Polecam mydevil.net jestem tam od ponad 5 lat, możesz kupić najtańszy pakiet a w miarę potrzeby zwiększać zasoby.
Dodatkowo z kodem rabatowym NB3DPE4MW3 dostaniesz 20% rabatu Smile


RE: Hosting pod stronę sklepu - PerfoAgency - 16-10-2019 16:00

Hekko, LinuxPL i inne pseudomarki firmy H88 stanowczo odradzam. Trudno o gorszą firmę hostingową.
Mogę polecić OVH. Ceny dość przystępne, jakość usług bardzo dobra, support też w porządku. Jedynym minusem jest brak supportu 24/7.

Przy okazji, zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy w zakresie obsługi marketingowej Smile


RE: Hosting pod stronę sklepu - ZeNo - 17-10-2019 13:53

Ja polecam shoplo - gotowy e sklep tylko układasz sobie sam stronę, jezeli chcesz bardziej profesjonalną piszesz do supportu i za jakas kwote ci robia. Do tego masz utrzymanie strony w cenie pakietu. ( jest duzo takich ofert i stron ktore takie rzeczy oferują )


RE: Hosting pod stronę sklepu - VendeN - 31-05-2020 18:57

mydevil / lvlup.pro / linuxpl.com


RE: Hosting pod stronę sklepu - Maniak2019 - 01-06-2020 16:29

polecam jedyny hosting https://www.namecheap.com/