Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki bukmacher najlepszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Jaki bukmacher najlepszy? (/Temat-Jaki-bukmacher-najlepszy-164593)

Strony: 1 2


Jaki bukmacher najlepszy? - Thinker - 04-10-2019 11:10

Hej.
Zastanawiam się jakiego bukmachera polskiego wybrać do gry. Zależy mi tez na dobrym bonusie startowym. Bo z tego co wiem to na zagranicznych nie można już grać tak?


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - szczepaniak - 04-10-2019 15:12

To zależy u których zagranicznych, bo np. pod marką Betclic działa legalnie w Polsce zagraniczna firma BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie (ma w Polsce tylko przedstawiciela). Po prostu aby móc legalnie funkcjonować w Polsce firma musi uzyskać zezwolenie od Ministra Finansów. W praktyce zazwyczaj są to polskie firmy, ale zagraniczne (o ile ich siedziba jest na terenie UE lub w kraju należącym do EFTA) też mogą takie zezwolenie dostać, jak np. właśnie Betclic.
Co do najlepszego bukmachera to ciężko jednoznacznie wskazać, na pewno wspomniany Betclic się wyróżnia, ale warto też zwrócić uwagę choćby na Betfan (firma prowadzona przez ludzi z pasją i znaleźć tam można sporo nietypowych zakładów) czy PZBuk (należy do szwedzkiej grupy hazardowej Cherry, która kiedyś działała w Polsce pod marką ComeOn). No i Totolotek też przeszedł ostatnio spore zmiany, bo firma przejęta została przez niemiecki Merkur Sportwetten. We wrześniu wystartował też Noblebet i eWinner, więc pewnie też będą chcieli pokazać się z dobrej strony. STS natomiast to największy legalny bukmacher posiadający ok. 50% udziału w całym legalnym rynku. Wybór jest spory. Tutaj masz listę legalnych buków i informacje o bonusach https://www.legalni-bukmacherzy-online.pl/
A jeśli zależy Ci na bonusie bez depozytu to możesz znaleźć taki np. w STS czy Totalbet.
Mam nadzieję że pomogłem.


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - barca27 - 25-11-2019 14:34

efortuna


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - Lead - 29-11-2019 13:45

fortuna lub sts fortuna juz podobno nie daje bonusu powitalnego


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - Fejster - 29-11-2019 15:05

(29-11-2019 13:45)Lead napisał(a):  fortuna lub sts fortuna juz podobno nie daje bonusu powitalnego
Nie siej fermentu że fortuna nie daje bonusu. Chciałem ich zapytać na czacie o to. Wchodzę na stronę główną i co widzę?



[Obrazek: fortuna.png]


A osobiście polecam STS i LvBet (za błyskawiczne wypłaty). W STS są 24h/dobę nie licząc świąt państwowych Smile


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - archi996 - 29-02-2020 22:44

fortuna co chwile bonusy


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - kenzo540zen - 18-12-2020 23:56

Szczerze, to byle nie polski Smile


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - malgosia960 - 30-12-2020 12:44

Sts z Polskich najlepszy, a zagraniczny to Unibet


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - Zarabianka - 18-10-2022 11:53

Zagraniczny Unibet, polski opodatkowany, pod względem promocji to Superbet.


RE: Jaki bukmacher najlepszy? - tomex111 - 16-12-2022 22:14

sts, goplusbet, betfan