Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy nagle przestały się wyświetlać. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Reklamy nagle przestały się wyświetlać. (/Temat-Reklamy-nagle-przestaly-sie-wyswietlac-164569)



Reklamy nagle przestały się wyświetlać. - buba_483 - 02-10-2019 16:37

Witam.
Wczoraj przenosiłem domenę na nowy serwer jak i wgrałem nowy skrypt strony. Treści z starego hostingu nie przenosiłem, ale dodałem nowe w podobnej ilości co na starym. Ustawiłem reklamy wszystko fajnie działa do dziś. Jeszcze rano wszystkie reklamy wyświetlały się prawidłowo, koło południa niestety żadna reklama się nie wyświetla. Miał ktoś z was może podobny przypadek, bo już nie wiem czy zgłaszać stronę ponownie do programu adsense? Dodam, że zarabiam już na niej ponad rok i nigdy dużych problemów z nią nie było.


RE: Reklamy nagle przestały się wyświetlać. - PanCaro - 26-10-2019 18:23

Problem został rozwiązany?


RE: Reklamy nagle przestały się wyświetlać. - Ezmorning - 02-01-2020 16:27

Ja tak miałem jak był problem po stronie hostowni serwera


RE: Reklamy nagle przestały się wyświetlać. - Drzew - 17-01-2020 10:01

Może ograniczyli Ci wyświetlanie reklam, częsty problem dzisiaj.

Sprawdz na dashboardzie, czy nie ma jakichś errorów.