Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Restock w następny piątek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Restock w następny piątek. (/Temat-Rozwiazane-Restock-w-nastepny-piatek-16456)

Strony: 1 2


RE: Restock w następny piątek. - BartuS - 12-11-2010 12:55

Ja mam na głównym koncie 5,5k PTZ po gierce wygranej, więc ryzykuję... Nie ma co się srać z innymi kontami


RE: Restock w następny piątek. - ~fataL - 12-11-2010 13:44

Dz za info już msuze zaprosic 10 znajomych :]


RE: Restock w następny piątek. - Majaczos - 12-11-2010 13:51

A jak na fwb zaprosze to bede mial wstep na restock?


RE: Restock w następny piątek. - Tech - 12-11-2010 14:13

Nie, musi być 10 nowych znajomych.


RE: Restock w następny piątek. - Majaczos - 12-11-2010 14:32

Tech wytlumacz wszystkim o co chodzi Smile


RE: Restock w następny piątek. - pinki - 12-11-2010 14:36

10 znajomych pff co to było już się biorę do roboty.


RE: Restock w następny piątek. - Surlope - 12-11-2010 15:02

J/w.

Na dzisiejszą chwilę praktycznie każdy ma konto na lockerz. Także nie wiem czy da radę wyciągnąć "legalnie" 10 nowych znajomych. Gorzej mają osoby ( jak np. ja) które nie mają zmiennego IP Sad. Fejk-ów nie da rady zrobić, a nie wiem czy znajdzie się ktoś na forum, kto zrobi za free 10 kontTongue. Restock napewno będzie dobry.


RE: Restock w następny piątek. - Yanke$ - 13-11-2010 11:03

Teraz jest jeszcze gorzej, niż może być. Bo nie dość, że rejestracja jest otwarta (czyli można samemu, bez zapro się zarejestrować), to jeszcze trzeba zaprosić AŻ 10 osób. To nie dla mnie Tongue


[Rozwiązane]Restock w następny piątek. - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.