Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO (/Temat-SEO-Copywriting-darmowy-kurs-SEO-dla-Copywriterow-od-Surfer-SEO-164556)



SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - Oskarqq - 01-10-2019 09:27

Hej wszystkim, kilka dni temu SurferSEO wypuścił darmowy kurs SEO dla Copywriterów, chcą od Ciebie za to jedynie maila. Trwa on tydzień czasu i wedle tego co znajduje się na stronie:

Cytat:W ciągu 7 dni nauczysz się jak kształtować ofertę oraz jak efektywnie optymalizować treści:
  1. Naucz się optymalizować treści pod kluczowe czynniki rankingowe
  2. Dowiedz się na czym warto się skupić pisząc dla użytkownika i wyszukiwarki
  3. Usprawnij swój proces sprzedażowy i znacząco podnieś swoje stawki
  4. Dowiedz się w jaki sposób prosta matematyka może zadecydować o widoczności Twoich artykułów

Kurs znajduje się tutaj: surferseo.com/seo-kurs-dla-copywritera/


RE: SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - matimatek - 06-11-2019 14:23

daj cały poradnik, bo pierwszy mail jest free reszta platna po 1$ Smile


RE: SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - Oskarqq - 06-11-2019 15:06

@[matimatek] Gdzie Ci pokazuje, że reszta maili jest płatna? Przecież normalnie maile przychodzą, a za 1$ to jest tygodniowy okres próbny narzędzia SurferSEO. Mogę się mylić, bo miałem aktywne konto, kiedy sprawdzałem ten kurs.


RE: SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - matimatek - 06-11-2019 16:24

Ten poradnik, przynajmniej ten 1szy mail to lanie wody, nic tam nie ma 0 konkretów, plus tak jest to platne :>


RE: SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - Oskarqq - 06-11-2019 17:08

@[matimatek] W którym momencie proszą Cię o dokonanie płatności? Przychodzi pierwszy mail i co, informacja w nim że musisz coś zapłacić? Bo właśnie z innego maila się zarejestrowałem i nie ma nic o płatnościach...


SEO Copywriting - darmowy kurs SEO dla Copywriterów od Surfer SEO - Hybrid1990 - 18-06-2021 19:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.