Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wojsko czy warto iść - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wojsko czy warto iść (/Temat-Wojsko-czy-warto-isc-164540)



Wojsko czy warto iść - bananmma - 30-09-2019 06:02

Siemka,

Chciałbym poradzić sie osób, które pełnią służbę wojskową. Obecnie pracuje i nie jestem z pracy zadowolony a pomyślałem o pełnieniu służby wojskowej. Interesuje się tym ostatnio i czy ktoś jest w stanie doradzić czy warto?


RE: Wojsko czy warto iść - mikiniki - 30-09-2019 06:24

Hej, jak sobie poradzisz to pewnie. Nawet dobre pieniądze po kilku latach, dobra emerytura... No i mundur Smile


RE: Wojsko czy warto iść - Captain - 30-09-2019 08:23

Nie pełniłem służby wojskowej, ale jeśli uważasz, że się do tego nadajesz i ciągnie Cię do takich rzeczy to idź. Finansowo raczej nie będziesz narzekał, podobno zarobki są tam dobre, a praca lżejsza od typowej fizycznej roboty typu na przykład gdzieś na budowie.


RE: Wojsko czy warto iść - yakuzi - 05-05-2020 16:13

Ciezko doradzic bo sam nie bylem. Mam znajomego z UK ktory byl w woju i mowil, ze to najlepszy okres zycia ktory przezyl. Teraz pewnie jest inaczej niz kiedys, za czasow jak nasi starzy byli na sluzbie.


RE: Wojsko czy warto iść - alexandr - 30-11-2020 16:00

Zależy co chcesz robic, jak masz inny plan na siebie to nie warto bo tylko stracisz czas Smile


RE: Wojsko czy warto iść - dicare - 20-12-2020 21:34

byłem na służbie i polecam Lol