Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! (/Temat-CashIsBack-pl-zarabianie-na-klikaniu-w-reklamy-164517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Itachi198 - 30-09-2019 13:55

Dziś już wpadła jedna reklama, serwis się rozpędza. Administratorzy pracują w pocie czoła Big Grin
Wraz ze wzrostem liczby użytkowników ofert będzie przybywać Big Grin


CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - grzego44 - 30-09-2019 16:08

A macie rozliczone te reklamy bo u mnie cały czas pisze że nie


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - ZarabianieO - 30-09-2019 16:18

Ja też je klikam a na stronie piszę, że dalej są nie obejrzane i nie zalicza mi ich.facepalm


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Shadow271 - 30-09-2019 16:38

Cytat:To sprawia, że do kieszeni użytkownika trafia od 30 groszy do nawet 1,80 zł za każde kliknięcie w reklamę.

Proszę podaj mi namiary na reklamodawców, którzy chodziaż za połowę z tego kupią wejścia z buxa.


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Itachi198 - 30-09-2019 17:56

(30-09-2019 16:08)grzego44 napisał(a):  A macie rozliczone te reklamy bo u mnie cały czas pisze że nie

U mnie też nie, mają 30 dni na to, poczekamy zobaczymy.

(30-09-2019 16:18)ZarabianieO napisał(a):  Ja też je klikam a na stronie piszę, że dalej są nie obejrzane i nie zalicza mi ich.facepalm

Klikam w reklamę, odświeżam stronę Cashisback i pojawia się "Tak" zamiast "Nie".
Może nie mieścisz się w limicie, u mnie pisze, że limit klików to 100szt.

[Obrazek: HH2svHg.png]

(30-09-2019 16:38)Shadow271 napisał(a):  
Cytat:To sprawia, że do kieszeni użytkownika trafia od 30 groszy do nawet 1,80 zł za każde kliknięcie w reklamę.

Proszę podaj mi namiary na reklamodawców, którzy chodziaż za połowę z tego kupią wejścia z buxa.

Masz rację, sporo jak za taką formę reklamy. Na stronie pisze że reklamy pochodzą od Samsunga, Orange itp
Klikanie schodzi kilka sekund, więc jestem w stanie zaryzykować swój czas i sprawdzić wypłacalność.


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - bartqqq - 03-10-2019 14:08

Spodziewałem się czegoś bardziej rozwiniętego... Kompletny brak maili od 4 dni Sad


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - zabada1990 - 03-10-2019 14:24

wlasnie dostalem maila z reklama za 0.21zl


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Itachi198 - 03-10-2019 14:26

(03-10-2019 14:08)bartqqq napisał(a):  Spodziewałem się czegoś bardziej rozwiniętego... Kompletny brak maili od 4 dni Sad

Program staruje, nie dziwne, że nie ma dużo reklam, ja robię regularnie i czekam na więcej Cool

[Obrazek: 8UQiaKp.png]

Zobaczymy jak się rozwinie Huh


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Owl_ - 03-10-2019 15:35

Zapisałem się z ciekawości do tego programu, żeby zobaczyć, jak to wygląda od środka. Jakieś maile do mnie dotarły. Natomiast za każdym razem, gdy próbuję otworzyć płatny mail, to mój program antywirusowy wariuje, blokuje te maile i twierdzi, że to Phishing.

Czy ma ktoś podobny problem? Może to tylko fałszywy alarm, ale np. w polskich programach mailowych typy Sejfik, Arial-Media itp. nie mam takiego problemu.

PS. Stawki w tym programie są dziwnie wysokie (jak na takie programy), więc radziłbym zachować ostrożność.


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Itachi198 - 04-10-2019 16:28

Dziś kolejna akcja za 0,25gr (na 2 lvlu). Więc już widać poprawę, akcje pojawiają się dzień po dniu, co jeszcze do tej pory nie miało miejsca.

[Obrazek: AWOxWXV.png]

kilka sekund pracy, a zawsze coś wpadnie, warto nabić sobie wyższy poziom by otrzymywać znacznie większe pieniążki za oglądane reklamy.
Co do komentarza kolegi wyżej, mi antywirus to puszcza, zwykłe reklamy jakich pełno w spamie.
Pozdrawiam serdecznie.