Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! (/Temat-CashIsBack-pl-zarabianie-na-klikaniu-w-reklamy-164517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - twardy - 20-06-2020 13:02

Spieszy sie Wam gdzies? Traktujcie to jako inwestycje dlugoterminowa LolLolLol


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - ArturG - 20-06-2020 16:49

Gdyby było PTP (nonUV), to szybciej dałoby się uzbierać te 20 zł. Smile


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - ArturG - 22-06-2020 12:35

Zarobki nadal nie zaakceptowane, czyżbym zarejestrował się, a serwis się zescamił? beka


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Captain - 22-06-2020 23:26

Na akceptacje zarobków czeka się chyba około miesiąc. Zaakceptowane są gdy zleceniodawca rozliczy się z serwisem, a na to trochę trzeba poczekać.

Ja ogólnie polecam ten serwis bo trochę już w nim klikam i wygląda na legitny i wypłacalny. Stawki na początku były podejrzanie wysokie, ale potem spadły, a jeszcze później wprowadzono dodatkowe wymogi, że trzeba kliknąć kilka podstron w serwisie reklamie który się odwiedza po kliknięciu w link, spędzić tam minimum 30 sekund i tym podobne. A polecam dlatego, że ostatnio jest coraz lepiej i liczba reklam wzrasta, więc jest szansa, że ten serwis może się jeszcze rozkręcić.

To jest dobre dla ludzi którzy często wchodzą na pocztę. Przy okazji wizyty mogą kliknąć te parę linków i zawsze to jakieś dodatkowe grosze wpadną. Zarobek marny, ale czas i fatygi potrzeba na to tak niewiele, że się opłaca.


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - finanse930 - 26-06-2020 13:58

[Obrazek: 7aec2e5ec7bff.png.html]


Jest dobrze Huh

https://zapodaj.net/7aec2e5ec7bff.png.html


Jest dobrze Huh


CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - grzego44 - 26-06-2020 14:08

Ja wczoraj rano zleciłem wypłatę na 55 PLN i jeszcze w ten sam dzień było na koncie


CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - arturwesper912 - 26-06-2020 15:30

Jak długo zbierałeś te 55 zł ?


CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - grzego44 - 26-06-2020 17:09

Mam 128 poleconych i jeśli osiągnął 5 poziom to ja dostaję 10 PLN za każdego


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - Eduardo213 - 26-06-2020 19:53

Ostatnio sporo meili przychodzi, jednak trzeba uwazac, bo czasem zaliczy, a za kilka dni pokazuje ten sam meil jaki niezaliczony, trzeba pisać do nich, ręcznie cos tam przestawiaja, już 3 raz tak mam, albo przychodzi mi 3 takie same meile z czego mogę zaliczyc tylko jeden, a reszta psuje mi ten % klilacz.


RE: CashIsBack.pl - zarabianie na klikaniu w reklamy! - ArturG - 26-07-2020 09:25

Czy to koniec, czy zwykła awaria? Smile