Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas zgarnąć hajs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czas zgarnąć hajs (/Temat-Czas-zgarnac-hajs-164515)



Czas zgarnąć hajs - therazmo - 27-09-2019 21:06

Siemanko Big Grin W końcu nadzszedł czas, aby zacząć zarabiać pieniądze (tym razem na poważnie) Właśnie dlatego stwierdziłem, że założenie dziennika bardzo mi w tym pomoże. Będzie to w jakimś stopniu motywacja do stałej pracy i rozwoju.

Coś o mnie

Jestem przede wszystkim stałym bywalcem na forum Lol W internecie zarabiam od całkiem daawna. Nieprzerwanie od dwóch lat zajmuje się copywritingiem, wykonuje też sporadyczne zlecenia. Jednak nie jest to coś, co mnie zadowala. Chciałbym w końcu stworzyć coś własnego i zacząć zarabiać pasywnie. Posiadam już pewną wiedzę - teraz czas, aby przełożyć to na działania.

Na czym zarabiałem

Tutaj od razu zaznaczę, że od zera nie zaczynam. W ciagu miesiąca wakacji udało mi się zarobić swoje pierwsze pieniądze na afilacji, a dokładniej była to erotyka (gg + facebook).
Tak to wyglądało:
Fireads: ok. 400zł
Mylead: 455 zł
Rekordowa dniówka: 106 zł

Zarobek obecnie

Niestety zarobki z wakacji, to na chwilę obecną coś o czym mogę jedynie pomarzyć. Przez praktycznie cały miesiąc udało mi się zarobć jedynie 105 zł. Moje jedyno źródło kliknięć to fanpag'e na facebooku. Jednak tak naprawdę jest coraz gorzej. Z dnia na dzień mniej leadów, mniej wyświetleń. Właśnie dlatego zdecydowałem, że nadszedł czas, aby zacząć robić coś więcej niż tylko publikacja postów.

Co planuje

Jak narazie chciałbym pozostać w tematyce erotyki. Jednak przyszłościowo myślę o innych projektach.
W najbliższym czasie
- Planuje stworzyć/kupić kilka fanpage
- Rozwinąć 5 fake kont, dobić na nich po 1k znajomych
- Stworzyć mini stronę z kilkoma lp. Może konwersja będzie większa niż teraz, z tylko jednego lp
- Ponadto w końcu przetestować dodawanie ogłoszeń na portalach
- ? zainteresować się insta

Cele

Fajnie by było jakby udało się powrócić do 30 zł dziennie. Do końca roku zaś chciałbym osiągnąć 50 ziko/24h

Wszelkie rady, porady, krytyki mile widziane. Właśnie po to ma być ten dziennik.


RE: Czas zgarnąć hajs - Remks - 28-09-2019 11:06

Życzę Ci z całych sił wytrwałości w dążeniu do celu jak i sukcesów zarobkowych. Determinacja i wytrwałość są najważniejsze.
Sam przymierzam się do kupna kilku FP, tylko tematykę obrałem inną.


RE: Czas zgarnąć hajs - mysc - 29-09-2019 14:31

Wytrwałości i powodzenia @[therazmo]!Smile


Czas zgarnąć hajs - Hybrid1990 - 06-04-2022 09:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.