Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| (/Temat-Nowosc-TransferGO-75-zl-REFBACK-164483)



RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - pushyou4 - 03-07-2023 22:43

Interesuje TransferGO wyślij pw


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Pablo1878 - 05-07-2023 21:25

Aktualne!

Nadal do zgarnięcia jest 75 złotych!


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - kpk25 - 08-07-2023 18:11

(05-07-2023 21:25)Pablo1878 napisał(a):  Aktualne!

Nadal do zgarnięcia jest 75 złotych!


Zainteresowany TransferGo. Proszę o instukcję.


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - gacek017 - 13-07-2023 15:33

W zeszły piątek tj.7.07 Nawiązałem kontakt z użytkownikiem Pablo1878 który zapewniał iż można korzystać przy spełnieniu warunków z kont revolut i bonusy wpadają,mimo że regulamin TransferGo mówił jasno że dyskwalifikuje to z otrzymania bonusu.Spełniłem warunki według instrukcji w.w użytkownika i stwierdził on (dopiero dzisiaj) że bonusu i refbacku nie będzie bo "wykonałem przelew poprzez revolut".Ja zrobiłem wszystko według instrukcji i zapewnień że wszystko jest w porządku.Oczekiwałem refbacku ale po rozmowie z użytkownikiem nie poczuwa się do wypłacenia należności.Ku przestrodze innym


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Pablo1878 - 13-07-2023 15:38

(13-07-2023 15:33)gacek017 napisał(a):  W zeszły piątek tj.7.07 Nawiązałem kontakt z użytkownikiem Pablo1878 który zapewniał iż można korzystać przy spełnieniu warunków z kont revolut i bonusy wpadają,mimo że regulamin TransferGo mówił jasno że dyskwalifikuje to z otrzymania bonusu.Spełniłem warunki według instrukcji w.w użytkownika i stwierdził on (dopiero dzisiaj) że bonusu i refbacku nie będzie bo "wykonałem przelew poprzez revolut".Ja zrobiłem wszystko według instrukcji i zapewnień że wszystko jest w porządku.Oczekiwałem refbacku ale po rozmowie z użytkownikiem nie poczuwa się do wypłacenia należności.Ku przestrodze innym

Po 1 przeczytaj jeszcze raz punkt 2 z mojego 1 postu, który otrzymałeś w wiadomości prywatnej. Jeżeli firma nie wypłaci mi bonusu to ja również go nie otrzymuje. Instrukcje dostałeś taką samą jak osoba przed Tobą (2 dni) i otrzymałem bonus za nią.
Po 2 NIE JA STWIERDZIŁEM, a firma która odpowiedziała mi dzisiaj (support czynny od 8 do 17)
Po 3 zaproponowałem zwrot kosztów, które poniosłeś na potrzeby wykonania przelewu. Nie odpisałeś. Smile
Po 4 rozumiem, że tym postem zrzekasz się roszczeń do mnie. W takim razie mimo wszystko dziękuje za współpracę. Pozdrawiam



PS. Regulamin TransferGo przeczytałeś po wykonaniu przelewu.


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - gacek017 - 13-07-2023 15:47

Bonusu firma nie wypłaciła przez wprowadzanie mnie w błąd co do warunków promocji a zarazem instrukcji,nie interesuje mnie osoba przede mną,ja spełniłem warunki,poświęciłem czas i środki,i prowizje na przewalutowanie,to nie jest wina transferGo że nie ma bonusu,tylko Twoje "widzimisie" warunków promocji,bo nawet z regulaminem dyskutujesz.
Jak nie znasz się na temacie to się w refbacki nie baw,bo Ci to nie wychodzi.
To się nazywa Oszustwo


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Pablo1878 - 13-07-2023 15:51

(13-07-2023 15:47)gacek017 napisał(a):  Bonusu firma nie wypłaciła przez wprowadzanie mnie w błąd co do warunków promocji a zarazem instrukcji,nie interesuje mnie osoba przede mną,ja spełniłem warunki,poświęciłem czas i środki,i prowizje na przewalutowanie,to nie jest wina transferGo że nie ma bonusu,tylko Twoje "widzimisie" warunków promocji,bo nawet z regulaminem dyskutujesz.
Jak nie znasz się na temacie to się w refbacki nie baw,bo Ci to nie wychodzi.
To się nazywa Oszustwo

Spójrz na ilość zadowolonych osób, później nazywaj kogoś oszustem.
Mnie nie obchodzi czy wydałeś 12 zł na przewalutowanie czy nie, a mimo to chciałem Ci zwrócić środki. A w związku z tym, że ich nie chcesz to sprawę uważam za zakończoną.


PS. Stosuj poprawną interpunkcje bo oczy bolą….


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - gacek017 - 13-07-2023 16:03

Spełniłem wszystkie warunki według TWOICH instrukcji i nie dostałem refbacku za wykonanie zadania.To jest oszustwo i tyle.I możesz mi wierzyć że ta sprawa zakończona nie jest.


RE: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Pablo1878 - 13-07-2023 16:04

(13-07-2023 16:03)gacek017 napisał(a):  Spełniłem wszystkie warunki według TWOICH instrukcji i nie dostałem refbacku za wykonanie zadania.To jest oszustwo i tyle.I możesz mi wierzyć że ta sprawa zakończona nie jest.


Jest bo nie odpisałeś. Pozdrawiam.
I popraw te rażące w oczy błędy..

PS.
2. Wypłata refbacku
Refback zostanie wypłacony niezwłocznie po spełnieniu przez Ciebie czynności wskazanych w instrukcji oraz regulaminie danej promocji. Warunkiem otrzymania refbacku, jest otrzymanie przeze mnie bonusu za Ciebie. Zastrzegam sobie prawo do wstrzymania wypłaty refbacku (sytuacja ta ma miejsca w chwili, w której dana strona wstrzymuje wypłaty za poleconych).
___