Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Nowość! TransferGO 75 zł |REFBACK| (/Temat-Nowosc-TransferGO-75-zl-REFBACK-164483)



RE: " „Provema” (15 zł) + „Verse” (33 zł)+ Stała oferta! Aktualne nadal! - Pablo1878 - 22-03-2021 16:26

(Najnowsza edycja posta: 22 marca 16:25)

[Obrazek: money.png]

Oferta Refback'ów 2021 by Pablo1878


Jeżeli gdzieś brakuje instrukcji, a jesteś zainteresowany to zgłoś się do mnie w wiadomości prywatnej. Zgłoś się również, jeżeli nie widzisz tutaj interesującej Cię aplikacji a wiesz, że taka istnieje.


Oferuję % z moich zarobków w zamian za rejestrację w serwisach, dostępnych na poniższej liście.
Udzielam pełnego wsparcia podczas całego procesu.
Kontakt poprzez wiadomość prywatną oraz discord (https://discord.gg/FKZqZWP4NE) --> Pablo1878#3377

Istotne informacje dot. refbacku by Pablo1878:
1. Pieniądze
  • Kwota na biało: Kwota jaką otrzymacie za rejestracje z mojego reflinka i wykonanie odpowiednich czynności.
  • Kwota na niebiesko: Kwota jaką otrzymacie za zaproszenie kolejnych osób do programu. Kwota za 1 osobę.
  • Kwota na zielono: Kwota jaką otrzymacie ode mnie za spełnienie warunków.
2. Wypłata refbacku
Refback zostanie wypłacony niezwłocznie po spełnieniu przez Ciebie czynności wskazanych w instrukcji oraz regulaminie danej promocji. Warunkiem otrzymania refbacku, jest otrzymanie przeze mnie bonusu za Ciebie. Zastrzegam sobie prawo do wstrzymania wypłaty refbacku (sytuacja ta ma miejsca w chwili, w której dana strona wstrzymuje wypłaty za poleconych).


___
Lista dostępnych promocji

1. Ziglu - 5 funtów + 5 funtów + 2,5 funta refbacku

Opis: Ziglu to brytyjska aplikacja bankowa. Zakładając konto otrzymujemy brytyjskie konto w funtach oraz możliwość kupna i wymiany kryptowalut (bez możliwość ich dalszego wysyłania).

Przed założeniem konta, pobierz aplikację na Android; https://apkplz.net/app/hippotech.bank.droid. Nie jest ona dostępna w naszym kraju, dlatego trzeba pobrać spoza sklepu Google Play. Jeżeli masz iOS to musisz zmienić region w ustawianieniach na brytyjski.

Instrukcja:



2. Provema - 10 złotych + 10 złotych + 5 złotych refbacku

Opis: Provema to polska firma pożyczkowa, działająca od 2015 roku. Firma chce się rozwijać i wprowadziła swoją aplikację na której oprócz możliwości wzięcia pożyczki, można trzymać pieniądze, korzystać z cashback'u (m.in aliexpress) czy wkrótce kantoru wymiany walut.

Instrukcja:

3. Verse - 23 złotych + 23 złotych + 10 złotych refbacku

Opis: Verse to hiszpańska aplikacja, umożliwiająca przesyłanie pieniędzy pomiędzy swoimi znajomymi bez żadnych prowizji.

Instrukcja:

4. Twisto - 50 złotych + 10 lub 50 złotych + 20 zł refback

Opis: Twisto to portal na którym, możemy uzyskać kredyt odnawialny od 1000 zł do kilku tysięcy. Projekt jest już na polskim rynku ponad rok i stale się rozwija. Co prawda są wprowadzone opłaty (plan bezpłatny ISTNIEJE) to prędzej czy później musiało to nadejść. Obecnie możemy zgarnąć 50 zł do wydania w sklepach lub też je wypłacić (trzeba pokombinować ale wypłacić się da.

Instrukcja:

5. Bitwala - 15 euro + 15 euro + 7,5 euro refback

Opis: Bitwala to konto w niemieckim banku w euro z dostępem do portfeli BTC/ETH. Bonus otrzymamy za założenie konta, portfela BTC oraz pierwszą transakcję na kwotę 30 euro. Bonus jest wypłacany w ciągu 15 dni roboczych. Weryfikacja w formie krótkiej wideorozmowy po angielsku (nawet osoba nie znająca angielskiego sobie poradzi Wink.

Instrukcja:

_____________________
Lista komentarzy na temat współpracy ze mną. Blisko 100 pozytywnych komentarzy!


_____________
Istnieje możliwość negocjacji stawek bonusu w granicach zdrowego rozsądku. Smile



[Obrazek: 5953548_orig.png]



RE: " „Provema” (15 zł) + „Verse” (33 zł)+ Stała oferta! Aktualne nadal! - Pablo1878 - 29-03-2021 23:09

1. Ziglu - 10 funtów + 10 funtów + 5 funta refbacku


Proszę się nie przejmować informacją o 5 funtach. Do poniedziałku trwa promocja i do zgarnięcia jest 10 funtów!

[Obrazek: FCB4-BFB5-1-F15-4-B48-93-B3-B7-E612-EBBC67.jpg]

Opis: Ziglu to brytyjska aplikacja bankowa. Zakładając konto otrzymujemy brytyjskie konto w funtach oraz możliwość kupna i wymiany kryptowalut (bez możliwość ich dalszego wysyłania).

Przed założeniem konta, pobierz aplikację na Android; https://apkplz.net/app/hippotech.bank.droid. Nie jest ona dostępna w naszym kraju, dlatego trzeba pobrać spoza sklepu Google Play. Jeżeli masz iOS to musisz zmienić region w ustawieniach na brytyjski.[/i]

Instrukcja:



RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Zarabiacz321 - 02-04-2021 13:30

Na ziglu 5 funtow wiec prosze nie wprowadzac w blad


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Pablo1878 - 02-04-2021 13:44

(02-04-2021 13:30)Zarabiacz321 napisał(a):  Na ziglu 5 funtow wiec prosze nie wprowadzac w blad

@[Zarabiacz321] - Kolego mój kochany. Zanim coś skomentujesz to sprawdź wszelkie dostępne informacje. Wink

@[Hybrid1990] - proszę o usunięcie posta powyżej. Informacja o 10 funtach jest zarówno dostępna na oficjalnym fanpage'u Ziglu jak i na e-mailach osób, które posiadają konto. Wink


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - subon - 02-04-2021 14:35

Poproszę o Ziglu (na pw)


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Hickari - 02-04-2021 15:50

Wszystko gra ^^ wpadło 15 funtów za Ziglu polecam tego pana Smile


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Zarabiacz321 - 02-04-2021 15:58

Wystarczy kliknac w link i jest napisane czarno na bialym 5 funtow Big Grin


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Pablo1878 - 02-04-2021 16:05

(02-04-2021 15:58)Zarabiacz321 napisał(a):  Wystarczy kliknac w link i jest napisane czarno na bialym 5 funtow Big Grin

Naprawdę? Pomimo tego, że wskazałem Ci informacje gdzie szukać to i tak piszesz KŁAMSTWA. Spytaj kolegi @[Hickari] czy dostał 10 funtów czy tylko 5 funtów. Wink


[Obrazek: FCB4-BFB5-1-F15-4-B48-93-B3-B7-E612-EBBC67.jpg]


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Zarabiacz321 - 02-04-2021 16:25

Nie pisze klamstw po prostu mam taka informacje po kliknieciu w link, ale dokanczam rejestracje i zaraz wszystko sie wyjasni Smile


RE: Ziglu 15 funtów - Świąteczna Promocja! + stała oferta - Pablo1878 - 02-04-2021 16:29

(02-04-2021 16:25)Zarabiacz321 napisał(a):  Nie pisze klamstw po prostu mam taka informacje po kliknieciu w link, ale dokanczam rejestracje i zaraz wszystko sie wyjasni Smile

Kurde, kolego mój drogi. Czytanie nie boli, serio. Zaraz się przekonasz, że wpadnie 10 funtów.

https://www.facebook.com/ziglumoney/photos/a.151794279685288/294126722118709