Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do ... influencera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do ... influencera (/Temat-Od-zera-do-influencera-164475)



Od zera do ... influencera - Paweue - 26-09-2019 09:54

Siema!

Odważyłem się założyć konto i rozpocząć swój dziennik, bo myslę, że będzie to najlepszy pomysł na trzymanie się w ryzach. Sprawa wygląda następująco. Planuję rozpocząć karierę w social media.

Ktoś pomysli, no tak, jak każdy, chce być znany, lubiany, bogaty i nic nie robić. NIE.

Ogólnie od dziecka pamiętam, że inspiruje się youtubem, filmikami, photoshopem, grafiką. Co prawda, specem w montażu i produkcji filmów nie jestem, ale programy graficzne mam opanowane bardzo, a uważam, że to duży plus. Od zawsze chciałem zacząć nagrywac, vlogować, spróbować się przełamać. Jestem dość otwarty i towarzyski, ale zawsze była bariera. Znajomi, koledzy, koleżanki, co oni powiedzą, jak zareagują. Za kazdym razem jak się przemogłem, oczywiście odbiór był negatywny. Śmiech, szydera i podcinanie skrzydeł. Wiecie, co boli po czasie najbardziej? Przejmowałem się opinią ludzi, których dziś nie znam. Nie mam z tymi ludźmi żadnego kontaktu. Nie wiedziałbym o czym z nimi rozmawiać na ulicy. Wielu z nich ma już bardzo zamkniętą wizję życia - dom, rodzina, praca.

Jestem na takim etapie, że jest to jeden z ostatnich momentów. Skonczylem studia, przezylem 5 swietnych lat. Mam całkiem dobrą pracę, w której mam także wiele wolnego czasu. Czas go w jakiś sposób spożytkować. Jestem w momencie, gdzie nie widuje codziennie znajomych, nie martwię się tym, co powiedzą jutro, jak spojrzą, jak to ocenią. Dziś, jestem sam i sam odpowiedzialny za swoje życie.

Mam 24 lata i pluję sobie w brodę. Było tyle możliwości. Gralem jako jeden z nielicznych i pierwszych w tym kraju w Minecrafta. Byłem headadminem jednego z najwiekszych serwerów w tamtym czasie. Następnie grałem w Pokemon GO. Wydawać się może to smieszne, ale patrzę dziś, naprawdę byłem w to dobry. Przeważałem resztę o kilka leveli już od początku.
Jaka jest geneza wszystkich dziś znanych YouTuberów? Minecraft oraz Pokemon. Kurtyna.

No nic, dziś mam 24 lata i czuje się już trochę stary, ale z drugiej strony za 2 lata będę miał 26 lat i będę jeszcze starszy i jeszcze bardziej będę pluł sobie w brodę. Więc, może czas spróbować?

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mój instagram: Paweucwiklinski
oraz na YouTube: Paweu.


RE: Od zera do ... influencera - smagalaz - 26-09-2019 17:55

Trafne spostrzeżenie. Też zauważyłem niedawno, że Friz - jeden z najpopularniejszych obecnie polskich youtuberów - wybił się właśnie na serii o Pokemon Go. Sam też z perspektywy czasu uważam, że mógłbym być pionierem (no dobra, jednym z pierwszych w Polsce) m.in. w tematyce podcastów, ale.. z niewiadomych powodów olałem to. Na szczęście jak widzisz, ciągle wybija się ktoś nowy i to oznacza, że stale pojawiają się nowe szanse Smile I ja też nie tracę nadziei, tak naprawdę codziennie powstaje coś, na czego plecach możesz się wybić. Życzę Ci, abyś trafił na kolejne szanse i tym razem je wykorzystał, bo jak widzisz, oglądanie się za opinią ziomków jest bez sensu Wink


RE: Od zera do ... influencera - mysc - 29-09-2019 14:35

(26-09-2019 09:54)Paweue napisał(a):  dziś mam 24 lata i czuje się już trochę stary

Ja mam 27 i czuję się młody. Pocieszyłem?;p