Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto (/Temat-Wycena-dodawania-ogloszen-do-portalu-typu-otomoto-164461)



Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - Bobi2k17 - 25-09-2019 14:28

Witam, wyceni mi ktoś ile może kosztować dodanie jednego ogłoszenia do portalu typu otomoto. Ogłoszenie ma zawierać zdjęcia, szczegółowe dane takie jak pojemność silnika, moc, przebieg itp.
Nie ukrywam ze wzorem ogłoszeń będą inne portale z których zostaną pobrane zdjęcia oraz dane pojazdów, wiadomo z zakrytymi tablicami i fejkowymi danymi.


RE: Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - priestos - 25-09-2019 14:38

Nie na temat ale masz pełną skrzynkę wiadomości.


RE: Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - Bobi2k17 - 25-09-2019 15:05

Już wyczyściłem skrynkę i mam miejsce


RE: Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - priestos - 25-09-2019 15:10

Ok pm wysłane czekam na odpowiedź


RE: Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - Wojtii12 - 25-09-2019 15:56

Z tego co pamietam to okolo 50 zł


Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto - Majka - 20-04-2023 07:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.