Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zabić PS3 - Czy to możliwe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Jak zabić PS3 - Czy to możliwe ? (/Temat-Jak-zabic-PS3-Czy-to-mozliwe-16445)



Jak zabić PS3 - Czy to możliwe ? - mikolaj90 - 11-11-2010 22:07

Dzisiaj znalazłem w googlach artykuł o ps3 jakie jest ono wytrzymałe. Były to testy i wyglądały one tak:

1. Cykl przeprowadzania testów na ps3:

Czas rozpoczęcia poniedziałek 9 rano.
- 2 godziny blu-ray DVD.
- 4 godziny ciągłej gry w Resistance FOM.
- 2 godziny ciągłej gry w MotorStorm.
- 2x Blu-ray DVD.
- 1x blu-ray DVD.
- 1x blu-ray DVD.
- 2 godziny ciągłej gry na Motor Storm.
- 6 godzin MotorStorm.
- 6 godzin Resistance FOM.
- 10 godzin Blu-ray DVD 7 tytułów.
- 1 godziny MotorStorm.
- 3 godziny FOM Resistance.
- 5 godzin Enchanted Arms.
- 2 godziny tytuł DVD Blu-ray.
- 2 godziny tytuł DVD Blu-ray.
- 5 godzin Resistance FOM.
- 5 MotorStorm godzin.
- 1 godzina Enchanted Arms.
- 3 godziny blu-ray dvd
Powtarzające się od góry aż do 108 godzin !

Ps3 była testowana w temperaturze pokojowej, w saunie i w zamrażarce w vanie

Test 1: Temperatura pokojowa - wynosiła 73 stopnie F. Konsola działała od rana do 108 godzin, raz na 12 godzin wystąpiły lekkie drgania, które po 20 sekundach ustąpiły. Nic więcej się nie działo.

Test 2: Zamrażarka w Vanie - Temperatura wynosiła 50 stopni F i była zmniejszana do 0 s i utrzymywała się przez 24 godziny. W środku było oczywiście ps3 i monitorem. Wystąpiło lekkie zaćmienie na ekranie monitora, według tego co zrozumiałem było to coś z kablem. Nic poważniejszego się nie stało.

Test 3: Sauna - Temperatura wynosiła 100 stopni F i w ciągu 24 godzin została zwiększona do 120 s F. Po tym czasie testerzy wyczuli zapach spalenizny, która weszła w około 64 godzinie testu w temperaturze 110 s F. Konsola była niezwykle gorąca. Skończyli wszystkie testy i wyszły one celująco. Konsola działała poprawnie.

Jeżeli chcemy zabić konsole nie pozostaje nam nic innego jak rzucić ją porządnie o ziemie, żeby się roztrzaskała Lol

Ps: Jeżeli coś pomyliłem to sorry, ale wziąłem tłumacza w Google Chromie i pisałem tak, żeby tekst wyszedł sensownie Smile

Źródło: http://www.ps3vault.com/how-to-kill-a-ps3-console-1975

Pozdro


RE: Jak zabić PS3 - Czy to możliwe ? - BartuS - 12-11-2010 09:12

Niech tak z X'em zrobią... Wczoraj spadł mi z biurka, ale tylko dysk HDD wypadł, a reszta pięknie śmigała Wink