Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kod na drugi bilet gratis do kina - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kod na drugi bilet gratis do kina (/Temat-Kod-na-drugi-bilet-gratis-do-kina-164445)



Kod na drugi bilet gratis do kina - rachman - 24-09-2019 16:54

Oddam ważny kod wygrany w promocji "drugi bilet 2D gratis" w kinie Cinema City.

Kod jest na filmy 2D, ważny do dnia 30.09.2019 r. z wyłączeniem seansów odbywających się w kinach IMAX, Verva (Verva 4DX), ScreenX oraz salach VIP i pokazów specjalnych. Nie ważny w środy.

Nie wiem czy kod dotyczy tylko biletów kupowanych na ten sam seans ale prawdopodobnie.
Nie wiem czy za pełnopłatny bilet można zapłacić przedpłaconym voucherem ale wątpię.
Nie wiem czy kod działa jedynie dla biletów normalnych (nie ulgowych) ale raczej tak.

Jak go użyć... Nie mam pojęcia czy w net przy zakupie czy podając w kasie. Kombinujta Wink

Zabraniam odsprzedaży kodu bez podzielenia się częścią zarobku :-P
Kto złamie zasady znajdzie go Buka i dowali bana...

Kto pierwszy użyje ten użyje - kod zadziała raz.

Kod:
42006037157

Miłego seansu Smile Jak ktoś użyje niech da cynk czy film był dobry chociaż Wink


RE: Kod na drugi bilet gratis do kina - Wojtii12 - 25-09-2019 16:01

Jak ktoś będsie chciał to też posiadam


RE: Kod na drugi bilet gratis do kina - rachman - 03-10-2019 00:07

Skorzystał ktoś?


Kod na drugi bilet gratis do kina - Majka - 20-10-2019 17:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.