Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wizytówka Google jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wizytówka Google jak? (/Temat-Wizytowka-Google-jak-164421)



Wizytówka Google jak? - patrolpxd - 22-09-2019 13:24

Cześć. Otóż mam taki problem i szukam rozwiązania.
Mam firmę X która jest zarejestrowana w domu prywatnym. Firma wynajmuje sale w w jednej ze szkół publicznych.

I teraz tak. Chciałbym dodać wizytówkę google właśnie na tą szkołę, lecz w czasie weryfikacji ma przyjść List na wskazany adres. Są raczej marne szanse, że firma otrzyma ten list nawet jak przyjdzie na wskazany adres.

Czy istnieje jakiś inny sposób aby to "obejść" ?

Każda wskazówka będzie nagrodzona plusikiem Tongue


RE: Wizytówka Google jak? - Arczit - 22-09-2019 16:23

Nie zawsze w celu weryfikacji przychodzi list. Teraz bardzo częsta jest weryfikacja przez tel.


RE: Wizytówka Google jak? - sebazarn11 - 24-09-2019 13:58

Co do wizytówek Google, możesz utworzyć ją poprzez panel użytkownika Map i po pewnym czasie próbować przejąć (tygodniu). Istnieje duża szansa na weryfikację poprzez sms.

Jeśli nie wiesz, jak założyć wizytówkę to polecam arty o tym, jak stworzyć wizytówkę Google i dodać firmę do Google Maps

A potem warto też ją pozycjonować i tutaj przestawiam kilka skutecznych sposobów na pozycjonowanie w Google Maps


RE: Wizytówka Google jak? - bubu93 - 30-09-2019 18:29

Może poinformuj sekretariat, o spodziewanej korespondencji?


RE: Wizytówka Google jak? - maverick - 25-10-2019 20:25

@[patrolpxd]

Miałem kiedyś podobną sytuację. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem jest właśnie poinformowanie sekretariatu szkoły,jak kolega powyżej doradził.

Na logikę. To jest przecież biznes i szkoła o tym doskonale wie. Szkoła dzięki Tobie przecież zarabia. Więc dlaczego mieliby robić jakiś problem? Wink


RE: Wizytówka Google jak? - patrolpxd - 26-10-2019 15:10

Dzięki za info!
Tak właśnie zrobię!

Pozdrawiam Smile


RE: Wizytówka Google jak? - bubu93 - 04-11-2019 19:49

Daj znać jak się uda Smile


RE: Wizytówka Google jak? - patrolpxd - 09-12-2019 12:15

Dogadałem się z sekretariatem, odebrali list i wszystko jest w porządku Big Grin

Więc jak to najczęściej bywa wychodzi że: WARTO ROZMAWIAĆ!