Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut - 25 - 82zł za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Revolut - 25 - 82zł za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) (/Temat-Revolut-25-82zl-za-zalozenie-konta-w-aplikacji-Android-iOS-164418)



Revolut - 25 - 82zł za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - DonPerignon92 - 22-09-2019 11:59

W skrócie:
Odbierz 25 - 82zł w zależności od kraju + nawet 82zł za polecenie tej aplikacji innym!

Tak jak w przypadku Monese mam dla Was 25 - 82zł za założenie konta, doładowanie go oraz płatność kartą na obojętnie jaką sumę, dodatkowe nawet 82zł dostajemy za polecenie komuś tej aplikacji OD RAZU, gdy osoba zamówi kartę. W ciągu pierwszych 20 minut zarobiłem 200zł, a dopiero co wrzuciłem story na swój Instagram.

Stawki bonusu i polecenia:
Polska - 25zł
Niemcy - 15 euro (50zł)
Szwecja - 200 SEK (82zł)

Adres nie jest w żaden sposób weryfikowany.

Link z którego otrzymasz bonus:
https://www.revolut.com/pl-PL/referral/mateusc68q!G10D21
Musisz mieć na swojej prywatnej karcie/koncie 20zł, aby wpłacić to na kartę Revolut zanim ją zamówisz. Taki mają wymóg.
Po zamówieniu karty napisz do mnie na priv, pokaże Ci jak to skutecznie polecać. Na Monese zarobiłem 30 000zł w miesiąc (zobacz galerię) tutaj narazie 3000zł w tydzień.

Na co mi to, czyli główne zalety Revoluta (w skrócie)
- przewalutowania po kursach międzybankowych podczas płatności kartą u zagranicznych podmiotów (do kwoty 20.000 zł oraz z wyjątkami w dni wolne),
- darmowe przelewy międzynarodowe w 24 walutach,
- darmowe wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł miesięcznie,
- darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów,
- wypłaty z zagranicznych bankomatów po kursach międzybankowych,
- inteligentny system rozliczania transakcji zagranicznych,
- polski rachunek IBAN z pełnym numerem konta,
- dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
- dzielenie rachunków, ekspresowe przelewy między użytkownikami Revoluta, korzystne rozwiązania w zakresie ubezpieczeń.




A Ty korzystasz już z Revolut? ?

Jeśli tak to jak oceniasz ich usługi? ?


RE: Revolut - 25 - 82zł za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Boniekk - 22-09-2019 12:08

Było już mnóstwo tematów o tym


Revolut - 25 - 82zł za założenie konta w aplikacji (Android & iOS) - Hybrid1990 - 22-09-2019 12:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.