Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem ze zgraniem Bazy Danych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem ze zgraniem Bazy Danych (/Temat-Problem-ze-zgraniem-Bazy-Danych-164397)



Problem ze zgraniem Bazy Danych - SurpriseYT - 20-09-2019 16:35

Czesc!
mam problem i juz wyczerpalem caly internet na rozwiazanie go...
Chce przeniesc swoją stronę wordpress na inny hosting. Zgrałem dane i chciałem zgrać baze danych. Przy zgrywaniu bazy danych wyskakuje mi następujący błąd
"<br />
<b>Fatal error</b>: Unknown: Cannot use output buffering in output buffering display handlers in <b>Unknown</b> on line <b>0</b><br />"

powyłączałem wtyczki, pozmieniałem wygląd strony bo wyczytałem w necie że to może być przyczyna.

Dajcie znać czy się spotkaliście z takim błędem.
Pozdrawiam!


RE: Problem ze zgraniem Bazy Danych - Bartezx1997 - 20-09-2019 16:39

Zgrywasz przez phpmyadmin czy wtyczką?


RE: Problem ze zgraniem Bazy Danych - SurpriseYT - 20-09-2019 17:02

(20-09-2019 16:39)Bartezx1997 napisał(a):  Zgrywasz przez phpmyadmin czy wtyczką?

phpmyadmin


RE: Problem ze zgraniem Bazy Danych - Rycerzwaw - 20-09-2019 18:50

Skorzystaj z Duplicatora i po problemie będzie Smile


RE: Problem ze zgraniem Bazy Danych - SurpriseYT - 20-09-2019 19:09

(20-09-2019 18:50)Rycerzwaw napisał(a):  Skorzystaj z Duplicatora i po problemie będzie Smile

duplicator sobie nie poradziłSmile też widział jakieś brzydkie rzeczy.
Udało mi się za pomocą wtyczki ściągnąć baze, ale czemu u źródła nie chciało działać?