Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferuję lvlowanie w grach online (bardziej typowe MMO) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Oferuję lvlowanie w grach online (bardziej typowe MMO) (/Temat-Oferuje-lvlowanie-w-grach-online-bardziej-typowe-MMO-164384)



Oferuję lvlowanie w grach online (bardziej typowe MMO) - priestos - 19-09-2019 19:43

Cóż nie nazwałbym tego boostowaniem jako takim. Po prostu mogę nabić poziomy od 1 do 20/30 w dzień/dwa. Nie nabijam poprzez party. Więcej informacji jak by się to odbywało podaję poniżej.

Jak to wygląda krok po kroku

* Oferta dotyczy nowych kont. Mogę założyć konto na dane jakie poda mi osoba zlecająca
* Po aktywacji konta tworzę postać jaką sobie zażyczy osoba zlecająca. Wszystkie parametry itd robię na zlecenie osoby
* Expię od 1 poziomu do 20 może być max 30
* Po zakończeniu expienia zlecający dostaje passy do konta oraz pełnoprawny dostęp
* Jest to takie zabezpieczenie przed tym abym nie stracił czasu na robienie postaci a potem oddawanie jej za darmo albo gdy zleceniodawca się rozmyśli
* Poniżej lista gier gdzie mogę pomóc zrobić postać i ją wyexpić , gry będą dodawane z biegiem czasu


Lista gier : Margonem,Tibia i tym podobne gry mmo f2p. Może też być GW2 czy L2 albo nawet serwery prywatne innych gier mmorpg. Mogę się zgodzić na inne gry jakie zasugeruje osoba, która zleci levelowanie.

Nie leveluję postaci w grach płatnych. Wiadomo, że najważniejsze jest konto. Więc jeśli miałbym kupować grę robić postać/konto a potem ktoś się rozmyśli to będę stratny. Na różne pomysły w tej kwestii zapraszam na priv. Może uda się coś pomyśleć jak ktoś będzie rozważny.

Teraz przejdźmy do tego jaka cena. Tutaj nie mam ceny jasno zasugerowanej. Wszystko zależy od tego ile mam czasu na zrobienie lvlela.

Ofertę bardziej kieruję do osób, które nie mają czasu na początkowe bicie poziomu oraz farmienia. Nie atakujcie mnie za taką ofertę. Mam mnóstwo czasu więc mogę pomóc osobom, które po prostu nie mają czasu.

Sposób zapłaty zasugerowałbym pp ale nie mam / jeśli pp kolegi może być to istnieje taki sposób. Prócz tego przelew (Informacje podaję na priv) czy Krypto różnorakie też info podaję na priv.

Kontakt na gg 12289956 oraz priv tutaj. Jak skrzynka będzie pełna proszę pisać na gg odpisuję codziennie.

Miłego dnia Smile


RE: Oferuję lvlowanie w grach online (bardziej typowe MMO) - priestos - 07-10-2019 12:24

Zapraszam Smile mam dużo czasu.


Oferuję lvlowanie w grach online (bardziej typowe MMO) - Hybrid1990 - 07-10-2019 14:59

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.