Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. (/Temat-ShuQi-brak-zwrotu-pieniedzy-164373)

Strony: 1 2 3


ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - Drzew - 18-09-2019 22:52

Witam

Od kilku miesięcy kupywałem Netflixowe konta od użytkownika ShuQi, lecz te ostatnio zaczeły padać i temat został zamknięty, a ja sam nie otrzymałem zwrotu gotówki jak obiecywał.

Niby tylko 7zł, ale nie lubię czegoś takiego.
[Obrazek: bcvbcvbcvbcv.png]


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - priestos - 18-09-2019 23:20

Daj go na policje a szczerze. Ja to miałem lepszą sytuację. Koleś kupił ode mnie konto na allegro za 3 dychy i w sumie podałem mu dostęp tez do konta pocztowego. Jak zobaczyłem co koleś tworzy za aukcje na koncie to zmieniłem pasy i mu powiedziałem, że takich akcji nie będzie. Jak trochę się jechaliśmy pojechał mi na ojca to go zlałem. Potem zagroził, że ma skany mojego dowodu i zrobi coś z tym jak mu kasy nie oddam. Ale przecież sam oferowałem, że mogę zrobić weryfikację swoim dowodem mhm. Ale, że nigdy nikogo nie okradłem chciałem mu kasę zwrócić to dalej grozi i grozi.

Olej takich ludzi i tyle szkoda czasu na bzdury. Ja kiedyś chciałem szukać hakera na typa co mnie na 25 $ ojechał. Szukałem po darknecie ale serio strata czasu.


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - s3x86 - 19-09-2019 06:44

Też kiedyś kupowałem. Konta padły.


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - ShuQi - 19-09-2019 08:42

@[s3x86]
Nigdy nie kupowałeś ode mnie konta- nie kojarzę Cię.

@[Drzew] Wyślij jeszcze raz pp

@[priestos]

Walnij się mocno w głowe, piszesz takie bzdury że aż szkoda czasu na czytanie tego Wink


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - s3x86 - 19-09-2019 09:13

Kupiłem z innego forum.


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - Majka - 19-09-2019 09:14

Hmm... jak już wyjaśnicie problemy dajcie znać zamknę temat.

PS: ShuQi słyszałam, że masz dużo większe długi na forum niż konta netflix?


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - Drzew - 19-09-2019 10:42

ShuQi poszło PW z mailem.


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - ShuQi - 19-09-2019 15:39

Zwrócone.


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - ComboThe - 19-09-2019 17:02

Podepnę się pod wątek. ShuQi oszukał i okradł mnie na 2000 zł (TAK, dwa tysiące złotych).

1 sierpnia kupiłem od ShuQi'ego poradnik na temat tworzenia kont Netflix za pośrednictwem Discorda (dokładnie na grupie SkyTower, reklamował tam że zarobki są pewne na poziomie 2500-3000zł miesięcznie).
4 sierpnia poradnik przestał mi działać (zostałem zbanowany na jednym serwisie właśnie za tworzenie kont netflix). Od tego czasu czekałem ponad 3 tygodnie na nowy sposób który by działał i którego się nie doczekałem, 46 dni walcze z nim o zwrot kasy.

Początkowo zadeklarował się do zwrotu 50% + 25% do końca roku (WTF?!) potem do zwrotu 50%, ale na deklaracjach się skończyło, bo żadnej kasy od niego nie dostałem.

Gdyby nie to że zapłacił 1800 za SkyTower i nie to że na zc jest od 2014 i ma ponad 1000 postów, nie sądziłem że takie osoby z takim stażem i liczbą postów na ZC mogą kogoś oszukać na 2000 zł.

Póki co dalej czekam na zwrot ShuQi


RE: ShuQi brak zwrotu pieniędzy. - Pmxq - 19-09-2019 17:09

Miałem olać ale skoro jest temat to sie podczepie, również wisi 6ziko - nie opowiada na wiadomości, udaje że nie istnieje mimo że ciągle jest online Idea