Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot IG direct share + IG mentions - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bot IG direct share + IG mentions (/Temat-Bot-IG-direct-share-IG-mentions-164361)



Bot IG direct share + IG mentions - dom3lek - 17-09-2019 20:07

1.Nazwa przedmiotu : BOT IG MENTIONS + DM twojego posta
2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania bota IG do mentions a także udostępniania twojego posta. Bot najpierw próbuje udostępnić twój post do wybranej osoby przez DM. Jeśli nie powiedzie się to dodaje osobe do otagowania w komentarzach. Jest to zmodyfikowana przeze mnie wersja bota INSTAPY, która wymaga środowiska python. Dodatkowo do bota udostępniam możliwość pozyskiwania followersów z wybranego konta do spamowania.
3.Zdjęcia : https://imgur.com/a/4Qxx6rY
4.Kontakt : PW
5.Cena : 2 osoba 35 zł; kolejne 50 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PRZELEW


RE: Bot IG direct share + IG mentions - dom3lek - 24-09-2019 19:54

Ref, cena zmiejszona ze wzgledu na to, ze skrypt potrzebuje sporej ilosci kont jesli chcecie miec spory zasieg. Mozliwa probka mozliwosci dla zainteresowanych.


RE: Bot IG direct share + IG mentions - dom3lek - 01-10-2019 11:33

Dodałem obsługe setek kont. IG mentions nadal działają czego potwierdzeniem jest ciągła sprzedaż takich usług. Kupując skrypt masz możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do targetowanych osób bądź otagowania ich pod swoim postem.


RE: Bot IG direct share + IG mentions - dom3lek - 08-10-2019 23:26

Skrypt nie działa na zasadzie API, więc szansa zbanowania kont jest zerowa. Oczywiście limity się pojawiają jeśli używamy tego nieumiejętnie bądź zbyt często dla jednego konta.


~Ref


RE: Bot IG direct share + IG mentions - lukki - 16-10-2019 20:20

można próbkę?


RE: Bot IG direct share + IG mentions - dom3lek - 16-10-2019 20:26

(16-10-2019 20:20)lukki napisał(a):  można próbkę?

Tak napisałem na pw.


RE: Bot IG direct share + IG mentions - Arczit - 17-10-2019 11:34

Podeślij próbkę na PW, jestem zainteresowany.


Bot IG direct share + IG mentions - Majka - 27-12-2020 19:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.