Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KOSZz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KOSZz (/Temat-KOSZz-16436)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Admin - 11-11-2010 19:48

Racja killer, jesteśmy po to by sobie nawzajem pomagać, a nie wyłudzać kase od kogoś kto jest mniej doświadczony.
Jesteśmy też pierwszym forum w sieci, które bezpłatnie opublikowało ten sposób, nie czerpiąć zysków z nieświadomości innych.


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Zythus - 11-11-2010 19:57

Racja Banan, jesteśmy po to by sobie nawzajem pomagać, a nie wyłudzać kasę od kogoś kto jest mniej doświadczony.
Jesteśmy też pierwszym forum w sieci, które bezpłatnie opublikowało ten sposób, nie czerpiąc zysków z nieświadomości innych.


Zaraz zaraz

Gdzieś to już słyszałem...


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Lame - 11-11-2010 20:47

Oli chodziło o to że w ciągu kilku dni sposób przestanie działac Smile


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - diabloo07 - 11-11-2010 20:49

Wlasnie Smile Lepiej zeby wiedzialo kilka osob i sposob dzialal dluzej, niz zeby sie dowiedzialy wszystkie fora i po kilku dniach sie skumaja ;]


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Killer - 11-11-2010 21:13

(11-11-2010 20:47)Lame napisał(a):  Oli chodziło o to że w ciągu kilku dni sposób przestanie działac Smile

nie ma jak zrobic konto tylko po to zeby troche poplakać, bo nie zarobisz na innych Sad

a jak przestanie to trudno - póki co działa więc można korzystać.


carpe diem.


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Surlope - 11-11-2010 21:23

Dołączając do tego forum o Lockerz nie wiedziałem nic. Cieszę się że są jeszcze ludzie w Polsce którzy nie robią wszystkiego dla kasy i zawsze pomogą. ( Twórca forum , moderatorzy , wszyscy którzy odpowiadają na pytania ). Co do sposobu , chętnie mogę się przyłączyć, gdyby ktoś potrzebował osoby. Tylko trochę krucho u mnie z kasą ( mógłbym zapłacić doładowaniem / sms ) Jerk2


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - ksomix - 11-11-2010 21:23

Moge sie dolaczyc do tego ekspermenu ;]Jerk2


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - InTeR - 11-11-2010 21:25

KOSZz


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - cinexik - 11-11-2010 21:26

kurde . . . . . a mozna dac link do tapetki czy trzeba ten link przed tapetka? ;/
dzisiaj kupowalem....gdybym wiedzialem o tym 5h wczesniej^^


RE: Jak zdobyć UW po niższej cenie! Poradnik! - Lubelak - 11-11-2010 21:48

szkoda ,że mi się nie udało ,ale
w drugiej turze będę miał