Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek Przygody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początek Przygody (/Temat-Poczatek-Przygody-164350)



Początek Przygody - El Chapo - 17-09-2019 12:55

Witam,
Mam 15 lat, niedługo będę miał lat 16-ście.
Przyszedłem na to forum, żeby coś zarobić, chciałbym zarabiać przez internet, i odstawić prymitywny zarobek, tak jak, to robią moi rówieśnicy, tzn. roznoszenie ulotek, praca w sklepach itp.
Interesuje mnie zarobek bez inwestycji, zastanawiam się na sieciach afilacyjnych.
Zarobek typu 200-500 PLN miesięcznie bardzo by mnie zadowolił, nie liczę, że na początku tyle zarobię.
Jak byście mogli, to pomóżcie mi zarobić lub podać jakieś sposoby, ankiety raczej odpadają, bo nie zarobię na nich pewnie 200 pln miesięcznie.


RE: Początek Przygody - dzemba - 17-09-2019 13:27

(17-09-2019 12:55)El Chapo napisał(a):  Witam,
Mam 15 lat, niedługo będę miał lat 16-ście.
Przyszedłem na to forum, żeby coś zarobić, chciałbym zarabiać przez internet, i odstawić prymitywny zarobek, tak jak, to robią moi rówieśnicy, tzn. roznoszenie ulotek, praca w sklepach itp.
Interesuje mnie zarobek bez inwestycji, zastanawiam się na sieciach afilacyjnych.
Zarobek typu 200-500 PLN miesięcznie bardzo by mnie zadowolił, nie liczę, że na początku tyle zarobię.
Jak byście mogli, to pomóżcie mi zarobić lub podać jakieś sposoby, ankiety raczej odpadają, bo nie zarobię na nich pewnie 200 pln miesięcznie.

Praca ta nie jest prymitywna, nie patrz na siebie jako na kogoś lepszego poprzez pryzmat sposobu zarabiania Smile

Po drugie, sapokojnie da sie zarobić na ankietach 200zł miesiecznie, popatrz w dzienniki pracy i poczytaj najpierw.


RE: Początek Przygody - Hybrid1990 - 17-09-2019 14:13

Zaśmiecanie działu Dziennik Pracy. +30%

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.