Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM]adtokenz - 120% płacący admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM]adtokenz - 120% płacący admin (/Temat-SCAM-adtokenz-120-placacy-admin-164316)

Strony: 1 2


[SCAM]adtokenz - 120% płacący admin - xdax1 - 14-09-2019 15:45

Witam,

Opis:

Jest to revshare, od jak dotąd płacących Adfeedz.com (wypłacone $48.15, zainwestowane $29 i ciągle wypłacam).
Nowa strona, dopiero co wystartowała. Myślę, że jak zawsze trochę popłaci, dlatego najlepiej wejść na początku.

Paczki:

Standardowo, kupujemy paczki reklamowe za które dostajemy tokeny warte 120% zainwestowanej sumy.

Minimalny koszt paczki to $1, dostajemy 2400 tokenów (120%) oraz 100 kredytów na reklamę, na start 100 tokenów.
Naliczenia dostajemy w zależności od przychodów strony, więcej tokenów to więcej otrzymanych reklam.
Obecnie nie widzę podziału na grupy, brak re-purchaserule.

Codziennie otrzymujemy reklamy warte tokeny (trzeba je klikać aby mieć naliczenia) i oczywiście kasę.

Procesory płatnicze:

Dostępne są:
- Payeer
- Perfectmoney
- CoinPayments (krypto)

Minimalna inwestycja to $1, minimalna wypłata $5.

Z poleconych jest 7% z zakupów i 5% z reklam.

Pamiętaj: RYZYKUJ TYLE ILE MOŻESZ STRACIĆ! JEST TO TYPOWA PIRAMIDA FINANSOWA!
https://www.adtokenz.com/iksdaks
https://www.adtokenz.com

Wczoraj wpłaciłem najpierw $5, żeby zobaczyć jak z naliczeniami i dzisiaj dostałem takie:
[Obrazek: ntj1WVv.png]

Więc doinwestowałem i jak na razie będę reinwestował.
[Obrazek: 8vCSJ8w.png]


RE: adtokenz - 120% płacący admin - priestos - 14-09-2019 16:25

Masz ogólnie tam konta na tych procesorach płatniczych ? Czy dałbyś radę za mnie zainwestować jakąś kwotę po czym ci ją wyślę przelewem bądź paypal ?


RE: adtokenz - 120% płacący admin - xdax1 - 14-09-2019 16:58

@[priestos]
Tak, oczywiście i warto mieć.
Załóż sobie konto, to dosłownie 2 minuty (nie musisz weryfikować od razu) a potem napisz do mnie to Ci wymienię z Paypal na któryś procesor.


RE: adtokenz - 120% płacący admin - Captain - 17-09-2019 02:46

Jakbyś miał do polecenia jakiś program który dopiero startuje to pisz na pw. Wolę wejść na samiutkim starcie aby jak najbardziej minimalizować ryzyko Wink


RE: adtokenz - 120% płacący admin - xdax1 - 17-09-2019 08:59

@[Captain]
Ten właśnie dopiero co wystartował, ale ile popłaci to wiadomo (a w zasadzie nie wiadomo Big Grin )...
Niemniej jednak jak masz parę $ do zaryzykowania, to tu czy gdzie indziej ryzyko takie same.


Co do strony, ostatnie naliczenia były ciekawe:
To naliczenie z 15.09:
[Obrazek: YpZnOVk.png]

Wczorajsze było $34, część reinwestowałem a $5 testowo zleciłem i po paru godzinach na koncie:
[Obrazek: jxSmCRq.png]

Dzisiaj już trochę "skromniej":
[Obrazek: mlT3Jcs.png]
Przypinam, że zainwestowałem tylko $25,50 na paczki oraz $2,78 na ulepszenie.
Celuje w jak najszybsze wyjście ale i utrzymanie liczby tokenów.

Takie naliczenia na początku za pewne spowodowane są tym, że strona miała dużo wpływów ale nie było dużo użytkowników.


RE: adtokenz - 120% płacący admin - william99 - 21-09-2019 10:34

Wpłaciłem 10$, zobaczymy Smile


RE: adtokenz - 120% płacący admin - Urias - 22-09-2019 22:25

Jaki procesor płatniczy żeby można to było wypłacić później normalnie na bank albo na revoluta bez jakiś większych kosztów ?


RE: adtokenz - 120% płacący admin - xdax1 - 23-09-2019 08:18

@[Urias]
Mogę Ci to potem wymienić na Paypal, poleconym zawsze wymieniam z małą prowizją 4% (znajdziesz taniej niż u mnie to się dogadamy). Wydaje mi się, że wyjdzie lepiej niż revoult czy inne kombinowanie.


A tymczasem, naliczenia robią się powoli normalne. Przyjąłem strategię szybkiego wyjęcia wkładu. Utrzymuje stan około 62k tokenów, a reszta idzie na wypłaty. Potem trochę znowu będę reinwestował wszystko.

Kolejna wypłata: ($10 z $25.50 zainwestowanych)
[Obrazek: 0eqCGIU.png]

A tu wypłata z jego siostry adfeedz, gdzie teraz wypłacam tylko profit:
[Obrazek: OSG3wCV.png]

Jak na razie wszystkie strony tego admina jak widać płacą i to szybko. Oczywiście podejrzewam, że admin stworzył nową stronę bo szuka więcej wpływów dlatego pamiętaj - inwestuje tyle ile możesz tracić!


RE: adtokenz - 120% płacący admin - Kryptokox - 25-09-2019 07:55

Jak wygląda ilość otrzymywanych reklam tam za paczki Smile? Wiadomo coś o ilości użytkowników Smile?


RE: adtokenz - 120% płacący admin - xdax1 - 25-09-2019 08:23

@[Kryptokox]

Wcześniej jak widać na poprzednich scenach, teraz naliczenia są w granicach $1-$2+ ale tyle mam przy 62k tokenów (26 paczek $26).
Trudno stwierdzić ile by wyniosły przy mniejszej kwocie lub większej, bo nie ma pokazanych konkretnych naliczeń.

Ja dołączałem 13.09 i było około 100+ użytkowników, teraz jest ich 7500.