Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki wybrać bank? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jaki wybrać bank? (/Temat-Jaki-wybrac-bank-164314)



Jaki wybrać bank? - ZeNo - 14-09-2019 14:54

Witam, posiadam konto bankowe w pekao SA. Nie jestem zadowolony z tego banku. Czy poleciłby ktoś jakiś bank w którym można odbierać pieniądze blikiem, wysyłać przelewy natychmiastowe a także żeby był darmowy? (no i oczywiscie zeby nie było haczyków).


Jaki wybrać bank? - grzego44 - 14-09-2019 14:58

Może mBank cię interesuje


RE: Jaki wybrać bank? - ZeNo - 14-09-2019 15:00

(14-09-2019 14:58)grzego44 napisał(a):  Może mBank cię interesuje

Może coś więcej na temat tego banku opowiesz?
Co posiada, jakie funkcje czy coś się płaci w późniejszym czasie za konto? Jakieś bonusy na start? Jak już piszesz jaki bank to sie wypowiedz o nim to będę wdzięczny.


RE: Jaki wybrać bank? - rachman - 15-09-2019 10:52

Podaj swój wiek to po pierwsze Wink Warunki dla nielatów są zazwyczaj korzystniejsze.
Dodaj czy masz jakieś stałe wpływy bo wiele banków daje free ale pod warunkiem wpływu np. 1000 zł co miesiąc.
Dodaj czy kartę płatniczą chcesz i nią płacisz - bo większość no nawet prawie wszystkie - dla osób dorosłych lub 26+ stawia warunki np. płatność kilkukrotna w miesiącu lub na jakaś kwotę miesięcznie.
Itd itd.
Bo ciężko nie wiedząc prawie nic coś doradzić. Chyba że chcesz takie wciskanie typu - ja mam darmowo to bierz.... Tylko często jest tak że ja mogę mieć free a Ty już nie koniecznie Wink


RE: Jaki wybrać bank? - mrpabl058 - 15-09-2019 10:55

Załamuje mnie roszczeniowa postawa niektórych ludzi, to wręcz bezczelne Big Grin


RE: Jaki wybrać bank? - ZeNo - 16-09-2019 16:16

(15-09-2019 10:52)rachman napisał(a):  Podaj swój wiek to po pierwsze Wink Warunki dla nielatów są zazwyczaj korzystniejsze.
Dodaj czy masz jakieś stałe wpływy bo wiele banków daje free ale pod warunkiem wpływu np. 1000 zł co miesiąc.
Dodaj czy kartę płatniczą chcesz i nią płacisz - bo większość no nawet prawie wszystkie - dla osób dorosłych lub 26+ stawia warunki np. płatność kilkukrotna w miesiącu lub na jakaś kwotę miesięcznie.
Itd itd.
Bo ciężko nie wiedząc prawie nic coś doradzić. Chyba że chcesz takie wciskanie typu - ja mam darmowo to bierz.... Tylko często jest tak że ja mogę mieć free a Ty już nie koniecznie Wink

19 lat, chce szybkie przelewy, płatności karta, +zbliezniowo, blik, płatność i wysyłka blikiem do innych osób no i ogólnie wszystko


RE: Jaki wybrać bank? - investor - 16-09-2019 21:09

Jak zależy Ci na bezwarunkowo darmowym koncie to mogę polecić Nest Konto, w przypadku innych banków w większości trzeba spełnić jakieś dodatkowe wymogi (żeby nie płacić za konto i/lub kartę).
Najlepiej skorzystaj z jakiegoś rankingu np: https://najlepszebanki.com/ranking-kont-osobistych i wybierz, które najlepiej Ci odpowiada.

Wszystko co potrzebujesz ma eKonto (Nest Konto nie ma blika) - musisz jedynie dokonać 1 transakcji w miesiącu, aby uniknąć opłaty za kartę.
Ja bym na Twoim miejscu je zakładał, sam mam i jest OK.


RE: Jaki wybrać bank? - rAzEET - 16-09-2019 21:30

mBank polecam, mają tak na prawdę wszyskto co jest. Co do opłat to średnio mogę się wypowiedzieć bo mam 17 lat, więc opłat tam praktycznie nie ma, nie wiem jak w przypadku 18+.


RE: Jaki wybrać bank? - s3x86 - 16-09-2019 21:36

W Ing jestem ponad 15 lat. Polecam


RE: Jaki wybrać bank? - ZeNo - 18-09-2019 11:03

(16-09-2019 21:30)rAzEET napisał(a):  mBank polecam, mają tak na prawdę wszyskto co jest. Co do opłat to średnio mogę się wypowiedzieć bo mam 17 lat, więc opłat tam praktycznie nie ma, nie wiem jak w przypadku 18+.
Ok, dzięki za radę raczej mbank wybiorę