Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor (/Temat-Wykonam-tlumaczenia-filmow-Napisy-Lektor-164265)

Strony: 1 2


Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor - buciu52 - 10-09-2019 22:01

Witam,
jestem z wykształcenia informatykiem, znam wszelkie popularne najnowsze rozwiązania w branży IT odnośnie social media.
Posługuję się angielskim niczym native speaker zarówno jeżeli chodzi o słownictwo, jak i użycie odpowiedniego, naturalnie brzmiącego akcentu.
Mój poziom znajomości j. angielskiego to C2 Proficiency.
Posiadam drogi sprzęt do nagrywania (ok. 700zł wartości), obrabiam również wokal za pomocą Adobe Audition dzięki któremu osiągam jakość radiową.

Moja oferta to tłumaczenie filmu/tekstu i/lub nagranie dźwięku. Oto próbki mające zaprezentować moje umiejętności:
https://www.fiverr.com/maxziegel/translate-from-polish-to-english-and-backwards-with-audio - wokal
https://www.fiverr.com/maxziegel/do-a-deep-trailer-like-voiceover-in-english - wokal

Domyślnie przyjmowana przeze mnie cena dodania tłumaczenia w formie napisów do filmu na YouTube to 150zł za godzinę filmu.
Jestem otwarty na negocjacje w sprawie wysokości zapłaty. Preferuję paypal. Co do formy pracy, akceptuję każdą uczciwą propozycję.
Przykładowo, przyjmuję formę zlecenia + deadline i formę regularnej pracy z comiesięcznym wynagrodzeniem.

Jestem ciągle aktywny i otwarty na kontakt, zapraszam do składania zamówień Smile


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - buciu52 - 01-10-2019 09:19

Wciąż aktualne! Zapraszam do kontaktu na PW lub GG: 69254075


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - buciu52 - 14-10-2019 22:59

Nadal aktualne, zapraszam serdecznie do współpracy!


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - Fejster - 15-10-2019 05:07

czyich głosów używasz do dubbingu?


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - xmaniek6 - 15-10-2019 05:50

(15-10-2019 05:07)Fejster napisał(a):  czyich głosów używasz do dubbingu?

Pewnie ivone używa


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - buciu52 - 15-10-2019 09:00

(15-10-2019 05:50)xmaniek6 napisał(a):  
(15-10-2019 05:07)Fejster napisał(a):  czyich głosów używasz do dubbingu?

Pewnie ivone używa

Gdybyście czytali wątek dokładnie to są linki z wokalem. Do dubbingu używam własnego głosu.
Pozdrawiam i proszę o czytanie ze zrozumieniem Smile


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Dubbing - Fejster - 15-10-2019 17:13

(15-10-2019 09:00)buciu52 napisał(a):  Gdybyście czytali wątek dokładnie to są linki z wokalem. Do dubbingu używam własnego głosu.
Pozdrawiam i proszę o czytanie ze zrozumieniem Smile

Nie wiem dlaczego, ale dubbing zawsze kojarzył mi się z podłożeniem "unikalnego" głosu pod każdą postać z filmu, więc jeśli podkładasz tylko swój głos to raczej nazwałbym to podłożeniem "lektora".


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor - buciu52 - 03-01-2020 11:47

Faktycznie, pomyliłem się. Świadczę usługę tłumaczenia poprzez napisy i/lub lektor.

Nadal aktualne, zapraszam kolejne osoby do współpracy!


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor - buciu52 - 16-01-2020 00:09

Wciąż aktualne, zapraszam do współpracy! Wink


RE: Wykonam tłumaczenia filmów - Napisy/Lektor - buciu52 - 24-01-2020 11:51

Aktualne Smile