Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomoc z PTP serwisy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: pomoc z PTP serwisy (/Temat-pomoc-z-PTP-serwisy-164262)



pomoc z PTP serwisy - asapatryk - 10-09-2019 20:09

Cześć, pomóżcie mi proszę z PTP gdzie najbardziej się opłaca i jakie konfiguracje zrobić żeby najlepiej zarabiać(jakie kombinacje PTP/Serwisy) i przede wszystkim żeby nie zabierało dużo czasu
Pozdrawiam


RE: pomoc z PTP serwisy - kamilo1403 - 10-09-2019 22:41

Osobiście jeśli chodzi o polski rynek, opłaca się promować na sejfiku. Osobiście promuje PTP Imperium Reklamy i samego sejfika - ładnie zlicza da się na tym zarabiać. Jeśli ma ktoś jeszcze jakieś fajne konfiguracje to też poproszę.


RE: pomoc z PTP serwisy - maciejrosa - 11-09-2019 11:54

Faktycznie tez polecam promowac Imperiumreklamy w sejfiku .


RE: pomoc z PTP serwisy - maxiu170 - 13-09-2019 09:02

Ja promuję Rotate4All w AdFeedz - to co zarobię w R4A wrzucam do Adfeedz i kupuję za to Adpacki.
Odkryłem perpetum mobile Big Grin Big Grin


RE: pomoc z PTP serwisy - fanta0988 - 06-01-2020 12:22

w zielonymail mail ktoś sprawdzał?


RE: pomoc z PTP serwisy - paakoo - 02-07-2020 19:47

ja też promowałam imperiumreklamy na sejfiku, jeśli chodzi o zielonymail to coś mi słabo zliczał kliki


RE: pomoc z PTP serwisy - ArturG - 26-07-2020 09:17

Bo w zielonym promuje się ostatni link, ten za 0.25 kredytka, bo on najlepiej zalicza. Wink