Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarządzanie fake kontami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zarządzanie fake kontami (/Temat-Zarzadzanie-fake-kontami-164255)



Zarządzanie fake kontami - DBZ - 10-09-2019 15:08

Witam
Posiadam kilkanaście fake kont. Nie spamuje zbytnio na nich. Dodaje max 2-3 posty na grupy. Problem w tym ,że FB wykrywa że konta są zintegrowane. Jakim sposobem mogę używać kont żeby nie narażać się na weryfikacje. Czy serwery proxy wystarczą?


RE: Zarządzanie fake kontami - transformice100 - 10-09-2019 15:42

Pobierz przeglądarkę Chrome, która umożliwia stworzenie wielu profili.
Utwórz dla każdego konta oddzielny profil w przeglądarce, zaloguj się na każde z nich i wychodź z konta po prostu poprzez zamknięcie karty - zapisując tym samym swoje logowanie i nie masz konieczności ponownie wpisywać haseł, co pozwoli Ci uniknąć "sprawdzenia" od Facebooka miejsca logowania itd.

Możesz kupić sobie jakieś prywatne proxy, tylko teraz o jakieś dobre to ciężko bo większość z nich jest oflagowana i może się okazać, że konto padnie Ci szybciej niż się spodziewasz.

Osobiście jeszcze używałem rozszerzenia do Chrome imitujące logowanie z różnego rodzaju urządzenia np. byłem a komputerze a facebook wykrywał logowanie z telefonu - oczywiście ustalasz w rozszerzeniu czy ma wykrywać np. linux itd Smile
Rozszerzenie o nazwie: User-Agent Switcher
Jako ikonkę ma kulę ziemską - inne tego typu często mają jakieś stare wersje przeglądarek przez co korzystanie z facebooka jest bardzo utrudnione.

Pozdrawiam