Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie (/Temat-Lords-Mobile-Konto-220M-drugie-w-bonusie-164247)



Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie - BTC-analityk - 10-09-2019 03:38

1.Nazwa przedmiotu :
2.Opis przedmiotu :
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :
5.Cena :
6.Sposób zapłaty za przedmiot :

Już dawno znudziło mi się granie w tą grę a po drugie zainstalowałem ją wyłącznie do zabicia czasu kiedy to przesiaduję przy giełdach i czekam na jakieś ruchyJerk

Tak jak w temacie na HANDEL jedno konto a drugie dam w gratisie.


Główne konto - moja inwestycja 2/3 tyś zł

Konto na czas obecny posiada 221mighta mocy , odblokowane wojska t4 , kompletny strój do zabijania potworów ale nie na full lvl ( wartość 500-1000zł ) , 50 rzutów kostką , 50k+ gems , 3m + wojska , odblokowane pakty 4 , pakty 3 prawie każdy zrobiony na max itd itd ... jutro lub jak kto woli dziś bo mamy 4 w nocy Big Grin
wrzucę screeny jeśli będzie taka potrzeba . ps na koncie wpadła już raz wygrana 1.2mln gems w labiryncie w przeliczeniu na zł nagroda wartości 10k-20k zł Smile

Boczne konto - inwestycja 0 zł
w gratisie konto 40mighta mocy , odblokowane t3 , 1m+ wojska , lvl zamku tego konta to 18 Jerk

cena 153$ lub 599 zł Cool coś tam mogę jeszcze zejść Tongue
cena bardziej ustawiona tak aby jeszcze na tym zarobić parę groszy odsprzedając to dalej ...

tu możesz zobaczyć w jakich cenach takie konta są sprzedawane:

https://www.playerup.com/accounts/lordsmobileaccount/

https://www.g2g.com/lords-mobile/account-23794-23795

Kontakt : pisz tu w temacie lub na pw
sposób zapłaty hmm : może krypto ? ;D coś się wymyśli jeśli będzie chętny kupiec
to chyba wszystkofacepalm pierwszy raz w życiu coś sprzedaję przez internet Big Grin


RE: Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie - Captain - 10-09-2019 05:17

Ta gra to crap Pay2Win. Jeśli ktoś byłby tak niemądry aby kupować konto w takiej grze to niech się opamięta. Absolutnie nie warto w to grać. Tego typu gry mają znikomą wartość gameplayową. Powstają wyłącznie po to aby doić z kasy naiwnych graczy, z takim założeniem są projektowane. Nie dorastają do pięt grom tworzonym z pasji.


RE: Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie - BTC-analityk - 10-09-2019 06:15

Oj nie wiem nie znam sięfacepalm to jedna jedyna moja gra jaką miałem/mam na telefonie . Ale tak jak piszesz doi kasę ładnie jak widzę ile i co gracze kupują Cool


Lords Mobile Konto +220M + drugie w bonusie - Hybrid1990 - 14-11-2021 19:39

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.