Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony, które płacą za rejestrację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strony, które płacą za rejestrację (/Temat-Strony-ktore-placa-za-rejestracje-164226)



Strony, które płacą za rejestrację - SKOR514 - 09-09-2019 09:40

Witam, szukam stron, które płacą za rejestrację. Coś w stylu Monese. Chciałabym zdobyć namiary na kilka/kilkanaście takich stron na których mogę zarobić za rejestrację zarówno przez zarejestrowanie swojego konta, jak i każdego refa. Mam spory potencłał ludzki, gdzie osoby były by chętne na taką formę zarobku. Widziałem gdzieś w reklamie na tym forum bodajże stronkę, gdzie był zbiór takich serwisów. Będę wdzięczny za podlinkowanie.


RE: Strony, które płacą za rejestrację - Nokha - 09-09-2019 10:16

Zapewne chodzi Ci o tą stronę, http://kombopowolnosc.pl/. Napisałem też do Ciebie pw, sprawdź w wolnej chwili Wink


RE: Strony, które płacą za rejestrację - priestos - 09-09-2019 10:39

Też podpinam się pod tematem. Nokha jak byś mógł mi też wysłać podobne stronki z góry dzięki.


Strony, które płacą za rejestrację - grzego44 - 09-09-2019 11:02

Ja także jestem zainteresowany stronami jeśli można to PW


RE: Strony, które płacą za rejestrację - mi3ciu - 09-09-2019 11:43

również jestem zainteresowany.


RE: Strony, które płacą za rejestrację - Yvonnedea - 02-11-2019 03:46

Revolut, Twisto, N26?


RE: Strony, które płacą za rejestrację - kaaamil - 03-12-2019 21:21

jak ktoś ma jakies legitne stronki to też proszę o podesłanie


RE: Strony, które płacą za rejestrację - cezar78 - 25-12-2019 20:18

Możesz promować smartlink z sieci typu adverten, los pollos, imonetizeit i jak ktoś z Polski zarejestruje się na randki dla dorosłych otrzymujesz 1$. Za rejestrację ze skandynawii możesz dostać nawet 12$


RE: Strony, które płacą za rejestrację - Oszczędny - 01-01-2020 23:13

N26 to chyba tylko dla wybranych użytkowników? U siebie nie widzę opcji polecania z premią.