Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWOŚCI MYGUAVA 7 € CRYPTO.COM - od 15 $ w górę - BRIGHTY 30 $ - JETON 22 € - reszta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: NOWOŚCI MYGUAVA 7 € CRYPTO.COM - od 15 $ w górę - BRIGHTY 30 $ - JETON 22 € - reszta (/Temat-NOWOSCI-MYGUAVA-7-%E2%82%AC-CRYPTO-COM-od-15-w-gore-BRIGHTY-30-JETON-22-%E2%82%AC-reszta-164218)



RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - SkylineR34 - 14-04-2021 10:47

Ja wciąż czekam na wypłatę z Coinsmart z 29 Marca.
Support odpisał w sobotę aby poczekać 1-2 dni i dojdzie, a jeśli nie to napisać do nich znów.
Minęły 4 dni i dalej nie ma kasy - numer konta i wszystkie dane się zgadzają itd.
Napisałem do nich znowu i czekam dalej.

Jeśli już ktoś chce tam promocję robić to wybierzcie sobie wypłatę Crypto bo z przelewam jest jakaś masakra.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - malpa2 - 14-04-2021 12:07

(14-04-2021 10:47)SkylineR34 napisał(a):  Ja wciąż czekam na wypłatę z Coinsmart z 29 Marca.
Support odpisał w sobotę aby poczekać 1-2 dni i dojdzie, a jeśli nie to napisać do nich znów.
Minęły 4 dni i dalej nie ma kasy - numer konta i wszystkie dane się zgadzają itd.
Napisałem do nich znowu i czekam dalej.

Jeśli już ktoś chce tam promocję robić to wybierzcie sobie wypłatę Crypto bo z przelewam jest jakaś masakra.

Jak zlecałeś wypłatę to brałeś wypłatę SEPA czy SWIFT?
Czy jak zleciłeś wypłatę to wszedłeś na maila i kliknąłeś w link w mailu potwierdzający wypłatę? Wink Może nie i dlatego te opóźnienia. Ja bym ich poprosił o potwierdzenie przelewu, że go zrealizowali i byś miał czarno na białym.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Ralnemop - 14-04-2021 12:08

Ref od autora jak zawsze bezproblemowy Cool

Wypłacał ktoś jeszcze może fiat z coinsmart i powie czy rzeczywiście tyle to trwa czy lepiej pójść w crypto?


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - SkylineR34 - 14-04-2021 12:12

(14-04-2021 12:07)malpa2 napisał(a):  Jak zlecałeś wypłatę to brałeś wypłatę SEPA czy SWIFT?
Czy jak zleciłeś wypłatę to wszedłeś na maila i kliknąłeś w link w mailu potwierdzający wypłatę? Wink Może nie i dlatego te opóźnienia. Ja bym ich poprosił o potwierdzenie przelewu, że go zrealizowali i byś miał czarno na białym.
SEPA, potwierdziłem na mejlu, wszystko jest 3 razy przeglądniete i się zgadza.
Support mówi, że wszystko gra i żeby czekać dalej...
Czekam na kolejną odpowiedź i poproszę o potwierdzenie zlecenia albo o cofnięcie i zlece w crypto jeśli by się tak dało.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - malpa2 - 14-04-2021 13:17

Cytat:SEPA, potwierdziłem na mejlu, wszystko jest 3 razy przeglądniete i się zgadza.
Support mówi, że wszystko gra i żeby czekać dalej...
Czekam na kolejną odpowiedź i poproszę o potwierdzenie zlecenia albo o cofnięcie i zlece w crypto jeśli by się tak dało.

Ok, bo ja też SEPA. I od tego 29 marca nie przyszedł Ci mail "Your Witdrawal Request has been completed"? Czy przyszedł, a mimo tego kasy na koncie i tak nie masz?


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - SkylineR34 - 14-04-2021 13:35

1 Kwietnia doszedł mejl, że zlecona wypłata.
Ale kasy nie ma do teraz.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - malpa2 - 14-04-2021 15:00

No to grubo, przecież to kpina bo przelew SEPA idzie kilka godzin, najczęściej 1 dzień. Ze Swissborg mam na drugi dzień jak wypłacam. Więc wygląda to na kanadyjski SCAM i widzę nie mam się co spodziewać przelewu od nich. A oni się bawią z rozdawaniem 1000 satoshi beka

edit: Dobra przesadziłem ale SkylineR34 mnie wystraszył. Wczoraj dostałem maila że zlecili wypłatę. Przed chwilą ją otrzymałem. Czyli tak jak powinno, bo przelew SEPA dochodzi najczęściej na drugi dzień.


RE: COINSMART 15 € + stała oferta - SkylineR34 - 16-04-2021 14:51

Ja w końcu dziś dostałem tą wypłatę, zlecona 29 marca i zatwierdzona 1 kwietnia.
3 mejle im pisałem i ostatecznie wczoraj poprosiłem o potwierdzenie wykonania przelewu i nagle na drugi dzień kasa się znalazła Wink
Także ostatecznie jest okej, ale warto brać pod uwagę, że wypłata fiat może (ale jak widać nie musi) potrwać dość długo.


RE: COINSMART 35 € + stała oferta - Krisy - 16-04-2021 15:57

Przelew SEPA z CoinSmart teraz minimum 200euro


COINSMART 35 € + stała oferta - Kaspirek - 16-04-2021 17:06

Gdzie to napisane

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka