Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWOŚCI MYGUAVA 7 € CRYPTO.COM - od 15 $ w górę - BRIGHTY 30 $ - JETON 22 € - reszta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: NOWOŚCI MYGUAVA 7 € CRYPTO.COM - od 15 $ w górę - BRIGHTY 30 $ - JETON 22 € - reszta (/Temat-NOWOSCI-MYGUAVA-7-%E2%82%AC-CRYPTO-COM-od-15-w-gore-BRIGHTY-30-JETON-22-%E2%82%AC-reszta-164218)



RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - SkylineR34 - 09-04-2021 06:52

Radzę uważać na ten Coinsmart, zleciłem wypłatę 29 marca, podobno zatwierdzili 1 kwietnia, a do tej pory nie mam kasy na koncie.
Wypłata na to samo konto (n26) co wpłata.
Support też nie odpisuje, a pisałem do nich 3 dni temu...


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Nokha - 09-04-2021 08:00

Ja wypłacałem w kryptowalutach i załatwiłem to z nimi szybko, support też w razie pytań odpisywał mi w 24h maksymalnie, napisz najlepiej jeszcze raz do nich o wyjaśnienie tego.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Polmos - 09-04-2021 08:07

(09-04-2021 06:52)SkylineR34 napisał(a):  Radzę uważać na ten Coinsmart, zleciłem wypłatę 29 marca, podobno zatwierdzili 1 kwietnia, a do tej pory nie mam kasy na koncie.
Wypłata na to samo konto (n26) co wpłata.
Support też nie odpisuje, a pisałem do nich 3 dni temu...

Ja na wypłatę czekałem 9dni roboczych... Od 5 dnia pisałem codziennie na czacie w którym otrzymywałem zlewające odpowiedzi. Na szczęście w końcu wypłacili Wink


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - aron-baron - 09-04-2021 08:15

Jak możecie pisać że słaby kontakt z suportem jak oni odpisują po 5minutach na czacie na żywo? To gdzie wy piszecie? Kontaktowałem się z nimi kilka razy bo miałem różne sprawy i kontakt idealny


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Nokha - 09-04-2021 08:23

Regulaminowo mają 1/5 dni roboczych na przetworzenie wypłaty ale i tak 9 dni nawet z weekendem to już poza zakres . Możliwe, że to z powodu wkroczenia na rynek EU dopiero od lekko ponad miesiąca, jeśli ktoś chce w krypto szybciej wypłacić to polecam (XRP/LTC) i wysłanie wcześniej jednego zdjęcia przed pierwszą krypto-wypłatą, tutaj całe info : https://coinsmart.zendesk.com/hc/en-us/articles/360039952493-Withdrawing-Crypto


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - SkylineR34 - 09-04-2021 09:13

(09-04-2021 08:15)aron-baron napisał(a):  Jak możecie pisać że słaby kontakt z suportem jak oni odpisują po 5minutach na czacie na żywo? To gdzie wy piszecie? Kontaktowałem się z nimi kilka razy bo miałem różne sprawy i kontakt idealny
Na Chacie zawsze mam bota i nawet jak klikne, że nie dostałem odpowiedzi to nie mam jak się skontaktować z osobą.
Nie wiem, może muszę w innych godzinach próbować bo śpią tam teraz w Kanadzie. A raczej rano załatwiam takie sprawy.
Ja im pisałem na emaila i tam odpowiedzi nie dostałem.

Ale skoro widzę, że piszecie, że potrafi to trwać i 9 dni roboczych to nie zostaje nic innego jak czekać kolejne kilka dni...
A na czat jeszcze spróbuję zapolować za kilka godzin, ale nie spodziewam się nic innego jak odpowiedzi aby czekać dalej.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Polmos - 09-04-2021 09:50

(09-04-2021 08:15)aron-baron napisał(a):  Jak możecie pisać że słaby kontakt z suportem jak oni odpisują po 5minutach na czacie na żywo? To gdzie wy piszecie? Kontaktowałem się z nimi kilka razy bo miałem różne sprawy i kontakt idealny

Nic nie napisałem, że słaby kontakt to po pierwsze. Tylko, że po 5 dniach jak nie otrzymałem wypłaty codziennie kontaktowałem się z czatem i mi wciskali wiadomości typu "zostało zgłoszone do działu finansów i oni nie wiedzą czemu tyle to trwa". Dla mnie to trochę słabe podejście do klienta.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - aron-baron - 09-04-2021 10:06

(09-04-2021 09:50)Polmos napisał(a):  
(09-04-2021 08:15)aron-baron napisał(a):  Jak możecie pisać że słaby kontakt z suportem jak oni odpisują po 5minutach na czacie na żywo? To gdzie wy piszecie? Kontaktowałem się z nimi kilka razy bo miałem różne sprawy i kontakt idealny

Nic nie napisałem, że słaby kontakt to po pierwsze. Tylko, że po 5 dniach jak nie otrzymałem wypłaty codziennie kontaktowałem się z czatem i mi wciskali wiadomości typu "zostało zgłoszone do działu finansów i oni nie wiedzą czemu tyle to trwa". Dla mnie to trochę słabe podejście do klienta.

Nie chodziło mi akurat o Ciebie a nie będę cytował każdego jak miałeś podobny problem... Dziwne bo miałem 10 razy większe problemy i support wszystko znalazł i pomógł


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Krisy - 11-04-2021 06:42

Robił ktoś w ten weekend wypłatę z CoinSmart? Jak chce zrobić wypłatę na konto wbijam kod z SMS i wywala mi że strona przestała działać. Na czacie odpisują bo kilku minutach bez problemu ale sami nie wiedzą co może być przyczyną.


RE: COINSMART 35 € do końca kwietnia + stała oferta - Angulo - 12-04-2021 18:10

Zarzuciłbyś CoinSmart?