Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. (/Temat-Programy-zarobkowe-GPTA-Proby-zbudowania-dochodu-pasywnego-164203)

Strony: 1 2 3


Programy zarobkowe GPTA. Próby zbudowania dochodu pasywnego. - Shimeon - 06-09-2019 12:40

Czołem. Tu Simon.

Na forum od prawie roku. Większość ludzi kojarzy mnie z obrazka profilowego. Zakładam dziennik po to, by się zmobilizować (miewam kłopoty z prokrastynacją). Jestem człowiekiem ambitnym, lubię przygody i chcę coś osiągnąć w tym życiu. Moim pierwszym celem jest zbudowanie dochodu pasywnego w internecie.


Czym się zajmuję?


A. Programy zarobkowe typu Get-Paid:


- Sejfik.com,
- KlubKantar.pl,
- Poznaj.to,
- Greenpanthera.com,
- Prolific.co,
- Neobux.com,
- Surveyo24.com,
- Answeo.com,
- Moja Społeczność,
- Opinie.pl,
- GetPLN.pl.


GPTA, czyli Get Paid to Action. Należą do nich w głównej mierze buxy oraz panele ankietowe. Niniejsze strony pełnią wyłącznie rolę dorabiania lub promocji nisz. Obecny zbiór to strony, na których działam czy też działałem. Lista jest ciągle aktualizowana, albowiem regularnie biorę pod lupę nowe programy. I je testuję.



B. Próby zbudowania dochodu pasywnego:

Prowadzę na YouTube kanał o tematyce gamingowej. Konkretnie są to modyfikacje do znanej wszystkim i lubianej gry Grand Theft Auto San Andreas, a także SA:MP. W tym celu do zarabiania na niszy służy mi uploading, tudzież sieć afiliacyjna:

- Rapidgator,
- MyLead (model PPI).


Konwertuje. Na drugiej stronce trochę gorzej. Ale... Muszę to poprawić Wink



Na ten moment to tyle.
Od czasu do czasu wpadnie też jakiś refback.
Lub zwrot za zakupy, gdy zamawiam coś online.
Dzięki za przeczytanie. Tongue


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Guxinimod - 06-09-2019 18:13

Jeśli masz wielkie cele na przyszłość to wykreśl z listy punkt 1 - buxy, panele Sex
Te 60 złotych który miesiąc zbierasz?


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Marta. - 06-09-2019 20:28

Hej Smile Przeczytałam Twój wpis i zastanowiło mnie dlaczego wybrałeś tylko dwa panele ankietowe i dlaczego akurat te dwa konkretne Smile Klub Kantar - jest bardzo w porządku, są momenty gdy ankiet jest dużo, są takie, gdy jest ich mniej, ale ogólnie na "+". Natomiast jeśli chodzi o Poznaj.to - rzeczywiście tutaj ankiet u mnie również jest bardzo niewiele i to już od dłuższego czasu. Nie myślałeś nad jakimiś lepszymi panelami jak np. ySense, czy Life Points? Jeśli chcesz coś miesięcznie dorobić na ankietach to niestety 2 panele są zdecydowanie zbyt małą opcją. Na forum jest kilka ankietowych dzienników, jeśli temat Cię interesuje - zerknij do nich, z pewnością znajdziesz w nich jakieś ciekawe, ankietowe wskazówki Smile Powodzenia!



RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - mysc - 07-09-2019 17:18

Klikanie w reklamy może uzależniać - bo codziennie widać efekty (w innych metodach niekoniecznie). Niestety patrząc na to całkowicie logicznie - więcej zarobisz jak się w tym czasie przejdziesz i poszukasz pustych butelek zwrotnych Smile Policz to sobie po prostu. Każda wypłata - motywuje do klikania. Każde patrzenie na stan konta - też. Rzeczywistość wygląda jednak tak, że to kompletna strata czasu. (sam klikałem.. około 14 lat temu, jak byłem w gimnazjum ;p wiem, że to może wciągnąć - i żal przerywać przed dobiciem do wypłaty :>).

Ze wszystkich portali które wypisałeś zdecydowanie największy potencjał upatrywałbym w Mylead Smile

Powodzenia Shimeon!


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - dzemba - 07-09-2019 17:28

Youtube też nie jest najgorszym miejscem do stworzenia pierwszego zaplecza.


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Czaq - 07-09-2019 18:05

Powodzenia Wink Trzymam kciuki za osiągane wyniki!


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 14-09-2019 12:21

NIEAKTUALNE


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Czaq - 16-09-2019 11:00

Cytat: 1. Zmniejszenie kosztu nabycia pliku, w przeliczeniu na polskie, z 10zł > 7zł.
2. Sortowanie podobnych lub tych samych filmów i swego rodzaju "spamowanie" w komentarzach. Bez linku, bo nie chcę, aby YT uznawał to za spam i mi posty ukrywał. Komentarze będę pisał raczej w stylu "zapraszania" niż linkowania.
3. Mam parę kont na zagranicznych forach. Jeśli żaden regulamin forumowy tego nie zabrania to będę zakładał tematy, promował, a nuż się coś uda Wink
Pozwolę sobie zacytować ten fragment.
Rozumiem, że działasz konkretnie z VOD? Nie myślałeś o szerszej i bardziej niszowej promocji chociażby poprzez maksymalizację wyników na Youtube lub zdobycie ruchu poprzez pozycję w SEO? ;)Spam może okazać się mało korzystny.


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - Shimeon - 23-09-2019 13:38

NIEAKTUALNE


RE: Ostra Mobilizacja - It'S My Life - mysc - 23-09-2019 15:09

Odradzam udostępnianie w dzienniku swoich nisz. Niestety nie brakuje na forum osób, które zaraz chętnie pozgłaszają filmy/profile/strony - już były takie sytuacje Sad