Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Del (/Temat-Del-164186)

Strony: 1 2


RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++ - fakefejk - 06-09-2019 11:12

Dostałeś gotowe rozwiązanie jak zabezpieczyć skrypt i zbliżyć go chociaż minimalnie do oferty sprzedażowej to wolisz robić wycieczki osobiste i pisać per hackerman :-) Twoja sprawa, na razie wciskasz kit kupującym o mistycznym zabezpieczeniom przed kopiowaniem skryptu i potrzebą wielogodzinnego odtwarzania pliku konfiguracyjnego. A ten mistyczny plik konfiguracyjny to prawdopodobnie zwykłe echo z pliku php do skryptu, co zresztą pokazałeś na screenach. Do zrobienia w godzinę.

No i tak naprawdę znowu próbujesz wcisnąć marketingowy bełkot - plik konfiguracyjny nie automatyzuje niczego. Nadal musisz ręcznie podmieniać wszystkie teksty osobno w każdej instancji. Jedyna zaleta to taka, że robisz to w jednym, a nie dwóch czy trzech plikach.


RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++ - Arczit - 06-09-2019 11:19

@[adamcio99922]
Moim zdaniem troszeczkę źle podchodzisz do posta od @[fakefejk].

Myślę że powinieneś potraktować to jako konstruktywną krytykę i spróbować bardziej zabezpieczyć kod.
Raczej nie poświęcił trochę czasu na grzebanie w kodzie i podmiance, aby pokazać jakim jest "hakerem", tylko aby pokazać Ci co możesz jeszcze poprawić Smile

Cytat:ale jakbyś popatrzył trochę na świat to dostrzegłbyś, że większość osób nie zna się na tym na tyle, żeby grzebać w kodzie.

Jest = z "wiem że ktoś może to wykraść ale są to tylko nieliczni gracze, dlatego nie warto bardziej zabezpieczyć kodu".


RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego - adamcio99922 - 06-09-2019 11:26

(06-09-2019 11:19)Arczit napisał(a):  @[adamcio99922]
Moim zdaniem troszeczkę źle podchodzisz do posta od @[fakefejk].

Myślę że powinieneś potraktować to jako konstruktywną krytykę i spróbować bardziej zabezpieczyć kod.
Raczej nie poświęcił trochę czasu na grzebanie w kodzie i podmiance, aby pokazać jakim jest "hakerem", tylko aby pokazać Ci co możesz jeszcze poprawić Smile

Cytat:ale jakbyś popatrzył trochę na świat to dostrzegłbyś, że większość osób nie zna się na tym na tyle, żeby grzebać w kodzie.

Jest = z "wiem że ktoś może to wykraść ale są to tylko nieliczni gracze, dlatego nie warto bardziej zabezpieczyć kodu".




W związku z prostym obejściem zabezpieczenia, które posiadał generator i tym, że @[fakefejk] o tym tutaj napisał, generator został poprawiony i dodatkowo zabezpieczony.



Z tego miejsca chciałem podziękować @[fakefejk] za to, że napisał o tym. Owszem nie spodobał mi się ton jego wypowiedzi, ale ja też nie pokazałem się ze zbyt profesjonalnej strony. Fakt faktem miałeś rację.

Twoje rozwiązanie było dobre, ale ostatecznie padło na rozwiniecie Twojej idei. Jeśli chcesz to zapraszam na PW, powiem Ci co innego zostało zastosowane Smile



Każdy kto zakupił już generator otrzyma poprawioną wersję 1.3. Każdy kto zakupi generator od razu otrzyma już wersję 1.3.


RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++ - fakefejk - 07-09-2019 10:48

(06-09-2019 11:26)adamcio99922 napisał(a):  Z tego miejsca chciałem podziękować @[fakefejk] za to, że napisał o tym. Owszem nie spodobał mi się ton jego wypowiedzi, ale ja też nie pokazałem się ze zbyt profesjonalnej strony. Fakt faktem miałeś rację.

Nie ma co się spinać o ton wypowiedzi, w internecie czasem ciężko go wyczuć i łatwo doszukać się chamstwa tam gdzie go nie ma.

Najważniejsze, że skorzystali kupujący a sam produkt jest jeszcze lepszy.

Miłego!


RE: ++ PROFESJONALNY GENERATOR DO HACKÓW - PEŁEN CUSTOM - z łatwą edycją, dla każdego ++ - ErgePL - 11-09-2019 08:26

Nie wiem, czy to tak można, ale regulamin chyba zabrania odsprzedaży: https://www.marketing-rhino.com/terms-of-agreement/

Cytuję: You are not authorized to offer our products or services (modified or unmodified), or parts of it, for resale or redistribution.

https://www.marketing-rhino.com/premium-marketing-templates/fut-19-generator-cpa-marketing-landing-page/

Pozdrawiam Smile


RE: Del - grajek8989 - 11-09-2019 11:15

Nie jesteś autorem i nie masz żadnych praw do sprzedaży. Szablon to kopia wszystkich plików, zabezpieczenia zostały pominięte. W zamian otrzymujemy delikatne zmiany kosmetyczne i plik konfiguracyjny. W pliku konfiguracyjnym znajdziemy wiele odniesień do prawdziwego autora. Jeden z ważniejszych plików, który jest sprzedawany przez tego użytkownika:
[Obrazek: Screenshot-6.png]

Tutaj ciekawa rozmowa z użytkownikiem
[Obrazek: Screenshot-7.png]

W skrócie cały ten wielki szablon to kradzież. Temat łamię regulamin w kilku miejscach
Użytkownikowi widzę już ugięły się nogi bo główny post został skasowany.


Del - Hybrid1990 - 11-09-2019 14:11

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.