Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z zaindeksowaniem linków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Problem z zaindeksowaniem linków (/Temat-Problem-z-zaindeksowaniem-linkow-164185)

Strony: 1 2


Problem z zaindeksowaniem linków - radek0389 - 05-09-2019 11:23

Witajcie, stoję przed następującym problemem, otóż kupiłem kilka linków do mojej strony z reddit, wszystko elegancko działa, adres mojej strony dodany, natomiast nie mogę ich zaindeksować w googleXpokerface. Linki dodane 11 dni temu, w tym czasie dodałem wszystkie do trzech płatnych indekserów i zero. Żaden z nich nie pokazuje się w google. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?


Problem z zaindeksowaniem linków - bubu93 - 05-09-2019 12:19

Z Reddit tzn? Reklama czy linki z jakiegoś wątku? Jeżeli jest to wątek i jest zaindeksowany to Google siłą rzeczy wróci tam za jakiś czas w poszukiwaniu zmian i dostrzeże linki.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - radek0389 - 05-09-2019 12:27

Linki z wątku. Hmm, a nie można "zmusić" google aby odwiedził stronę szybciej? Indeksery tutaj nie pomogły.


Problem z zaindeksowaniem linków - bubu93 - 05-09-2019 13:02

Nie rozumiem sensu takiego działania. SEO to nie wyjście po bułki do sklepu. Rozumiem, że coś kupiłeś i chcesz mieć wyniki na wczoraj, ale dobrze zbudowana strategia SEO to 6-24 miesiący działań więc to czy google zobaczy te linki dziś czy za miesiąc nie ma większego znaczenia.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - Oskarqq - 05-09-2019 13:49

Gdy zmieniasz coś na swojej stronie, możesz zgłosić w GSC link i przyspieszyć zaindeksowanie. W przypadku serwisów zewnętrznych nic nie zrobisz. Nie wiem jak działają te płatne cudeńka do indeksowania, ale bardzo wątpię, by miało to jakiekolwiek przełożenie.

Podsumowując - musisz poczekać Smile


Problem z zaindeksowaniem linków - bubu93 - 05-09-2019 14:08

Ewentualnie można pozyskać jakieś linki do podstrony Reddita ale to już chyba lepiej poświęcić ten czas na linki do siebie.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - maxcyrek - 15-09-2019 18:39

(05-09-2019 13:49)Oskarqq napisał(a):  Gdy zmieniasz coś na swojej stronie, możesz zgłosić w GSC link i przyspieszyć zaindeksowanie. W przypadku serwisów zewnętrznych nic nie zrobisz. Nie wiem jak działają te płatne cudeńka do indeksowania, ale bardzo wątpię, by miało to jakiekolwiek przełożenie.

Podsumowując - musisz poczekać Smile

Możesz mieć swoją domenę, gdzie tworzysz nową podstronę. Dodajesz np. 30 linków (zewnętrznych) i wrzucasz w Google Search Console. Dzięki czemu robota przejdzie na Twoją stronę i później na linki tam się znajdujące.


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - radek0389 - 01-10-2019 18:43

Minęło trochę czasu. Do strony dodałem nowy wpis, gdzie podlinkowałem linki z reddita. Google bez problemu zaindeksowało mój wpis, jednak usilnie nadal ignoruje linki z reddita. Istnieje możliwość, że jest to nie przypadkowa wynikowa? Mial ktoś taki problem, że linków za Chiny nie mógł zaindeksowac?


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - maverick - 25-10-2019 20:19

@[radek0389] - znam przypadki (ale stare dzieje), gdzie za chiny różnymi technikami nie chciał się link zindeksować (i to już naprawdę były kreatywne aż techniki). Możesz zamówić (jak nie masz narzędzi i dobrych list) i podlinkować z "dobrych" w miarę miejscówek z automatu [wiadomo jak to auto. Smile ]. Pytanie, czy warto na to poświecić kasę i czas? Osobiście skupiłbym się na pozyskiwaniu linków z wartościowych miejsc. Zostało jeszcze wiele publicznych, gdzie oprócz pozyskania linka można jeszcze zdobyć fajny konwertujący ruch. Smile


RE: Problem z zaindeksowaniem linków - bubu93 - 04-11-2019 19:50

Daj spis na PW - spróbuję wrzucić je do mojego ideksera Wink